Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tarlaya bir şinik kekere mekere ekmişler.
bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler.
bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış,
bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye de boz ala boz başlı pis porsuk dadanmış,
o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuk,
diğer tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuğa demiş ki;
"sen ne zamandan beri bu tarlaya ekilen şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksun"
o da ona cevaben;
"sen ne zamandan beri o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlı pis porsuksan bende o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala başlı pis porsuğum" demiş.

Bilmem anlatabildim mi

Bunun bu kadar uzayacagini bilmiyordum, alt tarafi ufak, basit bir tavsiyeydi yahu. Icim bayildi. Artik zahmet edip cevap yazmasaniz da olur, mesele cozuldu zaten. Dahasi sakiz gibi uzatmak olacak benim icin valla.

bundan sonra kendini paralamakmı. yok. görülmedikten sonra yapılan,ne gerek var değilmi. bu andan itibaren bitmiştir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…