Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
okypete hanı su kahvemsı kanatlı bı avatarın vardı..
şimdi o mu sensın? sen mı o'sun?

Son düzenleme:
evet. o benim. okypete. bir harpia. yanı bir yaratık. üstü kadın altı kuş .
bu arada alıntını sil. yasakladı kazen bu bölümde. . ban yersin sonra.

Bazen burda olanlara şaşırıyorum hele de seni orda gördüğüme İlginç gerçekten..Vay be nerelere geldik, gelmişsiniz daha doğrusu eskisi gibi takılmadığımdan farketmemişim.Hakikaten ilginç ama yahu

kıskanç biri arkadan bıçakladı nedeni ni öğrene bilsek ,zaten kim sivrilsek anında ban ,fazla sivrilmeyin kızlar !

Bu böyle açılan kaçıncı konu artık ben duymaktan sıkıldım bunları. İçim daralıyor her gün her gün duymaktan zaten.

Arkasından defalarca atıp tuttuğunuz, özel mesajla-messengerla uzun uzun dedikodusunu yaptığınız insanlarla nasıl can ciğer olabiliyorsunuz. Gerçekten anlayamıyorum :26: Ya da tam tersi...Aranız çok iyi, gününüzün 7-8 saatini şifreli şifreli onun-bunun hakkında konuşarak geçiriyorsunuz; sonra bir bakıyorum düşman kesilmişsiniz. Daha dün canınız olan iki gün sonra nasıl düşmanınız olabiliyor :26: Hayatı bu forumda yaşananlar üzerine kurulu olan kadınlar var. Nutkum tutularak farkediyorum...
Allah akıl fikir versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…