🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Yok kız müzik bizim hobimiz. Piyanoyu eşim çalıyor. İkimizin mesleği de bambaşka ama müzikle uğraşmayı seviyoruz.
Masallahh sıze hergun senın farklı bı ozellıgını ogrenıyorum bu arada
Esının kafa tıkır tıkır calısıyordur ama, ben de kızıma piyona dersi aldırmak istiyorum en erken ne zaman baslanıyorsa o zaman ıste.. İnşallah anasına çekmemiştir kulagı

Benim boğa kadınına çok kanım kaynıyor da ondan seni boğa yaptım evcimen, anaç,yemek yapmayı, yemeyi seven, güçlü kadınlar oluyor gördüklerim
Boga kadınında kocasını ya da eril kişiyi ilahlaştirma olduğunu düşünüyorum, katılıyor musun?

3 yaşa yakın bu kitap öneriyorlar genelde. Bir de evde küçükte olsa bi enstrüman çalan olursa ya da şarkı söyleyen kulak daha iyi gelişiyormuş.

Son düzenleme:
Kızlar pazar tekrar başlıyorum. Hatta yarın ama evde bişey var mı bilmiyorum alışveriş yapmak lazım. Yeni yoldan geldim. Bu sefer yediklerimi de yazmak istiyorum. Utanıp yemem belki. Merak etmeyin can çektirici bişey olursa yazmam.

Aslında kafama koyup bozmadan gitsem iyi veririm ama her gün yarın demekten tam anlamı ile başlayamadım.

Aslında kafama koyup bozmadan gitsem iyi veririm ama her gün yarın demekten tam anlamı ile başlayamadım.
Aslında bir öğün bozunca neyse bugün böyle olsun dememek, sonraki öğün hemen toparlamak lazım. İnşallah yapabiliriz.
Pazar sabahı da yaz kilonu.

Günaydın kızlar. Bu sabah 80.7 kiloyum. Hamilelik harici hayatımdaki en yüksek kilodayım. Emzirmeyi bıraktıktan sonra bir buçuk ayda 1,5 kg civarı almışım. Bugün başlıyorum.

Bebeğin ceviz limon avokado karışımının dibinde kalanı yedim, bir bebek kaşığı.

Birazdan kahvaltı yapacağım. Kahvaltıda genelde 6 zeytin, biraz peynir, domates, salatalık, haşlanmış yumurta yiyorum. Evde ekmek yok. Alırsak bir dilim yerim. Değişik bişey yersem yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…