🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Bence hiç serinlik gelmiyor da hatta bütün camları kapatıp oturunca, panjur varsa panjurları indirince daha serin oluyor. Balkonda uyuyanlar için ok tabi. Güle güle kullan. Bebekle balkon iyi oluyor. Annemlerin balkonları cam, dikilip ordan parktaki çocuklara gel gel diye bağırıyor.

Rüzgar kesiyor onlar canım, eger boydan olsaydı guneslık olarak.. Bızım memlekette de kullanılır
Rüzgarın gözünü seveyim iyi ki sıcak memleketli değilim. Şu an Bolu’dayım ben. Emekli olunca burada mı yaşasam diye düşünüyorum. Gece yorganla uyuyoruz. Üşümeyi özlemişim.

Yazın serinlik gelmiyor. Ama Eylul sonu Ekim Kasım genelde klima kapanıyor bütün camlar açık . Biz yağmuru engellesin diye yaptırdık ilk olarak. Antlaya yagmur sel gibi çok yağıyor. Balkonda su tıkanması oluyor demislerdi. Bu şekilde disardan akıp gidiyormus. Çok amaçlı

Rüzgarın gözünü seveyim iyi ki sıcak memleketli değilim. Şu an Bolu’dayım ben. Emekli olunca burada mı yaşasam diye düşünüyorum. Gece yorganla uyuyoruz. Üşümeyi özlemişim.
Ankaraya beklerım o halde kapı pencere kapalı yatıyoz, benım kız uzunkollu, corapla yatıyo suan

Ankaraya beklerım o halde kapı pencere kapalı yatıyoz, benım kız uzunkollu, corapla yatıyo suan
Eskiden Ankara'ya yaz iki ay geliyor derdim şuan onbeş gün felan diyeceğim. Sürekli soğuk. Haziranda kombi yanıyor değil mi. En geçte ekimde yeniden kombi açılıyor

Eskiden Ankara'ya yaz iki ay geliyor derdim şuan onbeş gün felan diyeceğim. Sürekli soğuk. Haziranda kombi yanıyor değil mi. En geçte ekimde yeniden kombi açılıyor
Bu sene istanbul’da hazirana kadar kombi yakıp haziranda klima açtık desem yeridir. Mevsim normalleri şaştı.

Kız burada zayıflamıyor musunuz, anca laklak
Ben bugün kahvaltıda o kadar az yiyebildim ki eşim bile şaşırdı. Hayatımda ilk defa tabağımda yemek bıraktım. Çok güzelmiş iştahsız olmak. Keşke hep böyle olsam. Yiyemiyorum (mıymıntı bi sesle okuyun) diyen kızlara hep özenmiştim. ‘Ono do bon yoyom mo’ derdim hep onlara.

Aynen, gecen bı yagmur yagdı 20 dereceye dustuk, UFO actım odada. Bızım ev de esiyor, bulundugumuz yer baya serin, cankayaya gore
Ama 2 senedir yazın 1bucuk ay kadar baya sıcak oluyor, esım ben boyle sıcak gormedım dedı bu sene mesela.. Ve ben o sıcaklarda adanadaydım düşün
Dönüşte ucakla geldık, ucagın kliması arıza yaptı 10 dk gec kalktık, ama 10 dk da havale gecırecek sandım kızım, kıpkırmızı oldu, kafa da sarı sac yok. Nasıl terliyor.. Inecem dıye bagırdım, soguk su getirdiler hemen yuzunu kafasını yıkadım, hostesler de korktu. Ben bagırınca butun yolcular korktu herkes inmek ıstedı, ayy cok kotu bı deneyim oldu bızım ıcın.. 45 dk bana oldu 45 gun resmen..

Biz dedik sür diye

Yola çıkmış iki gözümün çiçeği

Eklentiler

• Screenshot_20240828_181405_com.google.android.apps.messaging.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…