🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Afiyet olsun
Okul başlayınca bebeğe kim bakacak nilsibel
Eşim evden çalışıyor. Annemler de çok yakın oturuyor. Her gün bir iki saat bırakıyoruz zaten. Alışverişe giderken falan. Bazen kafa dinlemeye bile bırakıyoruz. Ev tımarhane gibi. Sürekli birileri bağırıyor. Beyse yani alışık bebek anneanne dedeye babam da çok bakıyor sağolsun. Sitedeki kızlar bizim böyle dedemiz olmadı diyorlardı. Bize de böyle anne babalık yapmadılar. Çocuklara çok güzel bakıyorlar.
Annem için çok kötü bişey söylemek istemiyorum, ev işleri çoktu eskiden. Oyun falan oynamazdı bizimle. Şimdi oynuyor ama.

Çok güzel o zaman en azından kafan rahat

Dün on dakikalik ses kaydı aldım. Aynı sandalyeyi otuz kere ileri geri yapıyor. Ayni yeri yarim saat arayla üç dört kere süpürdü. Yemek masasına çalışıyor en çok.
Çok sinir bozucu. Neden hep üst katlarımız sıkıntılı olur. Bizim de üst katta ikiz erkekler var. Her gün ama her gün koşuyorlar. Hiç mi enerjiniz bitmez ya

Eşim klasik bi domates salatalık zeytin peynir yumurta kahvaltı hazırlamıştı. Ekmek almaya gideyim mi dedim, ben gidicem dedi. Sakın börek alma dedim.
Börek simit ve nerden bulmuşsa ramazan pidesi almış
Bok ettin bayım dedim. Yeme diyor bana. Nasıl yemiyim ya nasıl nasıl!!! Neyse az az yedim onlardan. Günün devamında ekmek yok. İnş

Ramazan pidesi iyimiş

Keşke bütün yaz 42 bedenden yukarı giyinmem diye popomla inatlaşmasaymışım. İbiş gibi gezdim resmen.

Kizlar kızımın diş ateşi var galiba 38.2 38.3 37.5 ten aşağı inmedi geceden beri napayim ne önerirsiniz ateslenen bebeklere neler yaptınız

Kizlar kızımın diş ateşi var galiba 38.2 38.3 37.5 ten aşağı inmedi geceden beri napayim ne önerirsiniz ateslenen bebeklere neler yaptınız
Islak bezle kompres, ıslak çorap giydirme, ılık duş aldırma, ben calpol vermiştim bi de. Geçmiş olsun.

Islak bezle kompres, ıslak çorap giydirme, ılık duş aldırma, ben calpol vermiştim bi de. Geçmiş olsun.
Sağol canım dolven calpol dönüşümlü veriyorum bende duş aldırdım şimdi kompreste bir taraflarini yırtıyor istemiyorda bu diş acelesi ne bilmiyorum 6 diş oldu 2 daha patlatıyor

Sağol canım dolven calpol dönüşümlü veriyorum bende duş aldırdım şimdi kompreste bir taraflarini yırtıyor istemiyorda bu diş acelesi ne bilmiyorum 6 diş oldu 2 daha patlatıyor
Çıksın bitsin kurtulun

2. Nescafemi içiyorum.

Günaydın
İki grupta da ses yok bugün

Sabah nescafe
Öğlen büyük bir tost ve diyet olmayan meyve

Bir kase çorba bir dilim ekmek ama çok açım yine bişey yemem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…