🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Daha yeni kahvaltı yaptım sayılır ama açlıktan öldüm. Hiç oturmadım hep iş yaptım ondan herhalde.
Bir çay bardağı yulaf bir çay bardağı süt 5 ceviz nektarin karıştırdım yedim.

Koca kase bişey yedim ama hiç tatmin olmadım. Nescafe içtim, iyi geldi.

6 kaşık barbunya yemeği, bir dilim tam tahıllı ekmek, yarım bebek kavanozu yoğurt yedim.

8305 adım attım.

Dışarda insanlar dondurma falan yiyordu, canım çekti. Şimdi evde hoş kokulu, pek diyete uygun olmayan bi meyve yiyorum.

Bugün yediklerim
Sabah kahvaltı için biraz atıştırdım
Öğlen dışarıda yedik (zararlı denileceklerden)
Arada bisküvi ve badem yedim
Akşam 6 kaşık patlıcan yemeği
Şimdi de çay iççem bakim yanında ne yicem

Açlıktan gözüm döndü, barbunyalar eridi gitti.
İki anjelik erik yedim (diyet meyvesi) dişimin kavuğuna gitmedi.
Bir kase şehriyeli domates çorbası içtim bir dilim çok tahıllı siyez buğdaylı ekmek ile.

Bi tane daha diyet olmayan meyve yedim 🤦‍♀️

Alternatifim çikolata cips ama.

6 kaşık barbunya yemeği, bir dilim tam tahıllı ekmek, yarım bebek kavanozu yoğurt yedim.

8305 adım attım.

Dışarda insanlar dondurma falan yiyordu, canım çekti. Şimdi evde hoş kokulu, pek diyete uygun olmayan bi meyve yiyorum.
Kız özelden bana meyveyi yaz ben düşünür dururum bunu 🤣🤣

Sabah dışardan yedim (sabah dediğimde öğlen 1) akşama kadar bişey yemedim akşam 1 orta tabak sebzeli pilav, şimdi ise çıldırdım hiç aç olmama rağmen 1 yufkalık bir şey ve 7-8 sarma yerim sağlıklı olsun diye 1 salatalık.
Ben saçma besleniyorum ya Salı düzene sokacağım

Kızımın tostunun 1/4’ini yedim ya çok canım çekti çok koktu. Ay üzüntüden bayılıcam. Sağlıksız şeyler yemek istiyorum. Daha yatmamıza üç saat var.

Açlıktan karnım sırtıma yapıştı. Kilo olarak bişey farketmemiş ama göbeğimde ciddi bi inmişlik var.

Yarın bu saatte evden çıkmış olcam 😫😫😫

Kumsari Kumsari hadi kız rejime gel. Yapabilirsin. Çünkü senin inanılmaz bir gücün ve sevgin de var. 🤪 😘

Açlıktan karnım sırtıma yapıştı. Kilo olarak bişey farketmemiş ama göbeğimde ciddi bi inmişlik var.

Yarın bu saatte evden çıkmış olcam 😫😫😫

Kumsari Kumsari hadi kız rejime gel. Yapabilirsin. Çünkü senin inanılmaz bir gücün ve sevgin de var. 🤪 😘
Sevginde vaRrğ😅
Bu ay benim için çok zor bir ay. Sonrası güllük gülistanlık olacak. Sonra devam edicem. Q

Biz de tatildeydik her sey dahilin hakkını güzel verdim bir süre tartılmak istemiyorum🤭

Kumsari Kumsari komşuyla olanları da okudum çok sinir bozucu sonrasında başka sorun yaşamazsınız umarım artık kimseye bir şey demeye gelmiyor

Biz de tatildeydik her sey dahilin hakkını güzel verdim bir süre tartılmak istemiyorum🤭

Kumsari Kumsari komşuyla olanları da okudum çok sinir bozucu sonrasında başka sorun yaşamazsınız umarım artık kimseye bir şey demeye gelmiyor
Dün on dakikalik ses kaydı aldım. Aynı sandalyeyi otuz kere ileri geri yapıyor. Ayni yeri yarim saat arayla üç dört kere süpürdü. Yemek masasına çalışıyor en çok.

X