🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Benim de kıyafette sıkıntılarım var. Üst beden aynı ama alt beden göbekten dolayı zorlanıyorum. Bilerek de yeni şeyler almak istemiyorum önceki kıyafetlerime girmek için en azından motive olurum😝
Aralık’a kadar zaman verdim kendime. Elbiseyle idare edicem. İnşallah sonra vermiş olurum.

Canıma başlamak üzereyim ama şimdi kurabiye yapıyorum 🤣🤣 normalde yemem ama biliyorsunuz bir önceki mesajdan sebebini 🤣🤣🤣 “eşimde diyor hani diyetteydin” 🤣 “kadınların söyledikleri ve yaptıkları diyet konusunda ne zaman tutmuş ki 😆

Ben kızımı sinemaya götürdüm. Bi sürü saçma sapan şey yedik ve para harcadık. İlk defa kendime söyleyemeyeceğim beden bir pantolon aldım. Mecbur aldım onu da çünkü etek giymekten bacaklarım pişik oldu sürtüne sürtüne. 🤦‍♂️ 5’ten sonra bir şey yemedim. Öküz gibi nasıl yemişsem hiç acıkmadım. Bundan sonra istediğimi yiyip akşam yemiycem. Pandemide öyle kilo vermiştim.
Amin 😂

Ben kızımı sinemaya götürdüm. Bi sürü saçma sapan şey yedik ve para harcadık. İlk defa kendime söyleyemeyeceğim beden bir pantolon aldım. Mecbur aldım onu da çünkü etek giymekten bacaklarım pişik oldu sürtüne sürtüne. 🤦‍♂️ 5’ten sonra bir şey yemedim. Öküz gibi nasıl yemişsem hiç acıkmadım. Bundan sonra istediğimi yiyip akşam yemiycem. Pandemide öyle kilo vermiştim.
Amin 😂
Sinema mı o da ne ola ki 🤣🤣🤣 ben geçen saçma sapan yeyip hasta olunca dışardan aburcubura bi hafif tiksinti oluştu kaçtır markete gidiyorum almadım. İnşallah almam. Amin 🤣

Bende katı diyeti bıraktım doktora gittimki tüm değerlerim yerlerde b12 iğnesi magnezyum ve demir verdi ama sağlıklı beslenmeye üç öğün yemeye başladım ama yine karbonhidrat yemiyorum regl oldum bitsin tartılacağım bu arada işyeride çok karışık çok tayin olup giden oldu iş yükümde arttı çok yorgun hissediyorum

Kızlar o saatten beri bişey yemedim, açlıktan ölüyorum. İnşallah yarına zayıflamış olurum 🤣

X