🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Duymadım hiç onu bu tarz şeyleri bilmiyorum pek. Ben de şehir dışından sonra adapte olamadım ya bu kiloda kalcam sanırım

Kizlar yoğurt soda ayran nane kürü deneyen varmı faydası varmı sizce
Ben o kadar dikkat ettim (kendimce) veremedim ya bozdum sonra.

Dün kahvaltıdan sonra bütün gün 6 tane mercimek köftesi yedim akşam da kızımla film izlerken 1 pkt tuzsuz fıstığı bitirdik. Ama paket açılmıştı önceden. Yanında rezene çayı içtim. 900 gr vermişim.

Valla bendende gitmiyor kızım kucakta sürekli spora zaman yok birde çenemi kolumu neremi tuttu öyle bir ısırıyor sıpa ekmek sıfır ama yok gitmiyorrrr😭😭😭

Veee güncel kilo : 71,5 😞 bu hafta beyaz ekmek yedim. Bir de uykusuzluk diz boyu yüksek ihtimal o ödem yaptı. Bence ödem yani yüksek ihtimal öyledir yoksa dün ki makarna ve önceki günkü pizzadan olacağını sanmıyorum 😭

Ben dün, bir önceki günden farklı olarak akşam yemeği yedim ve direkt 500 gr aldım. Yemek de haşlama et yani hastane yemeği. Tek öğün beslenip açım açım diye ağlamadan kilo veremiyorum.

Göğüslerim çok büyüdü ya ☺️ bi de sönmüş balon gibiler ama önce içine iyice su doldurulup uzatılmış ve sonra söndürülmüş gibi. Bu moralimi bozuyor. Gitgide armuta benziyor her yerim

Bu seneki adım sayım 2000, geçen sene 3000miş. Ondan önce 6000, ondan önce 10bin.
Yürümek zayıflatmaz diyorlar ama yürümemek şişmanlatıyor kesin.
Ben çok yürürdüm ya bu sene bakalım çalışmazsam kendşme bir düzen oluşturmam gerek böyle gitmez çünkü.

Ben de hiç yürümüyorum 😬 kilo almışım bu arada 59 oldum 😞
En son bekarken 59’dum 🤣
Kızımı bebek arabasında çok gezdirdim. Çok severdi bakınmayı.
Oğlum durmuyor bebek arabasında inmek istiyor. Kucak veya emekleme istiyor. Man of actions.
O zaman kıştı şimdi yaz gerçi gezdirebilir miyim öyle bilmiyorum.
Eylülde okula başlıycam 15 dk yürüme, yürüyebilir miyim bilmiyorum. 😅 çok terlerim yedek tshirt almam lazım. Popoma giyecek bir tek pantolonum yok 😱

En son bekarken 59’dum 🤣
Kızımı bebek arabasında çok gezdirdim. Çok severdi bakınmayı.
Oğlum durmuyor bebek arabasında inmek istiyor. Kucak veya emekleme istiyor. Man of actions.
O zaman kıştı şimdi yaz gerçi gezdirebilir miyim öyle bilmiyorum.
Eylülde okula başlıycam 15 dk yürüme, yürüyebilir miyim bilmiyorum. 😅 çok terlerim yedek tshirt almam lazım. Popoma giyecek bir tek pantolonum yok 😱
Benim de kıyafette sıkıntılarım var. Üst beden aynı ama alt beden göbekten dolayı zorlanıyorum. Bilerek de yeni şeyler almak istemiyorum önceki kıyafetlerime girmek için en azından motive olurum😝

X