🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Benim 3 günlük beyaz ekmek yasak başarıyla bitti derken eşim e sen krepleri beyaz unla yaptın diye ortama girişi tüm hevesimi kaçırdı ☹️ 2 gündür kıza pankek yapıyorum kolaylık olsun diye bana da krep yaptım gitti akıl hepten 🤣
Neyse mutlu haber bugün 50 dk hızlı tempo yürüyüş yaptım ( bebişi evde bırakıp) sonra 10 dk antrenman aletlerinde çalıştım. Asansöre bindiğimde bacaklarım titiriyordu 🤣🤣 ama nefesim açıldı hastayım diye kötüydü geçecek inşallah

Evet canım yiyorum da bende çocukluktan beri hep var bu chia tohumu duydum birde onu denicem inşallah fayda eder
Rabbim şifa versin inşallah bende de düzensiz bağırsak sendromu var ya öyle ya öbür türlü ☹️ ama aralıklı oruç yapınca paketli gıdayı tamamen kesmiştim o zaman düzelmişti tekrar o düzene dönene kadar devam

Rabbim şifa versin inşallah bende de düzensiz bağırsak sendromu var ya öyle ya öbür türlü ☹️ ama aralıklı oruç yapınca paketli gıdayı tamamen kesmiştim o zaman düzelmişti tekrar o düzene dönene kadar devam
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin hepimize canım benim hayatımda paketli gıda 3 yıldır yok desem yeri çok nadir canım isterse bisküvi çayın yanina

Günaydın kızlar, diyet çok acımasız hemen kilolari geri almışım. İki günlük kaçmaktan sonra 79.9 ile yeniden başlıyorum. İlk hedefim 75🥳

Eklentiler

• okok-2024-08-10-09-24-58.png
    okok-2024-08-10-09-24-58.png
    77,6 KB · Görüntüleme: 20
Evet canım yiyorum da bende çocukluktan beri hep var bu chia tohumu duydum birde onu denicem inşallah fayda eder
Keten tohumu da iyi çalıştırıyor.
4 kaşık yoğurda 1 çorba kaşığı kuru üzüm 1 tatlı kaşığı keten tohumu
Bu benim bir öğünümdü. Öyle lezzetli oluyor ki. Yoğurt ve kuru üzümün böyle yakışacağı tahmin edilemez.

Günaydın arkadaşlar benim tam 14 gün oldu Ben galiba bi tık hızlı gittim bugün sabah gözlerim karardı eğilip kalkarken ama canım hiç şeker istemiyor hatta dün annem pankek yaptı bi taneye çikolata sürdüm onu bile yiyemedim midem bulandı resmen günde bir öğün yiyorum oda sadece protein di kendimr dengeli bir menü hazırlamam lazım

Eklentiler

• IMG_5839.jpeg
    IMG_5839.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 16
Günaydın arkadaşlar benim tam 14 gün oldu Ben galiba bi tık hızlı gittim bugün sabah gözlerim karardı eğilip kalkarken ama canım hiç şeker istemiyor hatta dün annem pankek yaptı bi taneye çikolata sürdüm onu bile yiyemedim midem bulandı resmen günde bir öğün yiyorum oda sadece protein di kendimr dengeli bir menü hazırlamam lazım
Bir öğün çok az değil mi

Ben 2 öğün yeyince kilomu koruyorum, tek öğünle zayıflıyorum. Onun için bıraktım 😂

Bir öğün çok az değil mi
Tabikii az ben çok vaktim olmuyor die genelde geçiştiriyorum sabah işe zor gidiyorum bazen geç kalıyorum kahvaltı yapamıyorum öğlende koştur koştur eve geliyorum çocuklarla uğraş dur derken 15-16 gibi yiyorum sonra birdaha yiyemiyorum ama sağlıksız çünkü gözlerim kararıyor kahvaltıyı hazırlamam akşamdan lazım işe götüreyim

Keşke bende 1 öğün yiyip acikmasam yiyorum diyet işi yarım yamalak oluyor kabızlık geçene kadarda zor yemesem hiç olmaz 😂

X