🥳Forma kavuşuyoruz - Aralık2023 Anneleri🥳

Kızlar dün çok kötü hastaydım ateşim 39 dereceye geldi acile gittik damardan 3 iğne yaptılar. Bugün daha iyiyim ama dün ölücem dedim herhalde 😞😞😞 hiç bir şey yiyemedim sadece su ☹️ bugün yavaş yavaş yiyorum içiyorum. Güncel kilo 70,5 ☺️ tek sevindirici yanı bu.
8ffa9999-0576-4dbb-8281-600323989a8f.jpeg

Kızlar dün çok kötü hastaydım ateşim 39 dereceye geldi acile gittik damardan 3 iğne yaptılar. Bugün daha iyiyim ama dün ölücem dedim herhalde 😞😞😞 hiç bir şey yiyemedim sadece su ☹️ bugün yavaş yavaş yiyorum içiyorum. Güncel kilo 70,5 ☺️ tek sevindirici yanı bu.
Çok geçmiş olsun. enfeksiyon mu dediler?

Çok geçmiş olsun. enfeksiyon mu dediler?
Evet üsye dediler yüksek ihtimal kızı her gün yıkayıp sonra kendim saçlarımı kurutmuyordum ondan oldu herhalde. Ya da sıcakta çok yürüdüm market soğuktu gelince de soda içtim buzdolabından hepten hazırladım kendimi hastalığa.

sen zayıf olduğun halde cok iyi vermişsin maşallah. Azdan az gider normalde ama hiç normal bi evrede olmadığımız için :))
Ya çok uzun süreler aç kalıyorum aralıklı öğün gibi yemeğide annem hatırlatmasa bayılsam ozaman anlayacam aç olduğumu 😬 hep beraber istediğimiz kiloya ulaşacağız

Kızlar dün çok kötü hastaydım ateşim 39 dereceye geldi acile gittik damardan 3 iğne yaptılar. Bugün daha iyiyim ama dün ölücem dedim herhalde 😞😞😞 hiç bir şey yiyemedim sadece su ☹️ bugün yavaş yavaş yiyorum içiyorum. Güncel kilo 70,5 ☺️ tek sevindirici yanı bu. Eki Görüntüle 3462857
Çok geçmiş olsun canım

Son düzenleme:
Kaç kilo değilde ne kadar yağdan verdiğimiz önemli. Bence ben su kaybettim hastalıktan dolayı o yüzden çok gibi duruyor

Evet büyük ihtimalle canım kumsari çok hızlı gidiyor birde iyimi degilmi bilemedim ki
Ben 3.7 kilo verdim. Yağdan 2.6kilo verdim. Kas 0.7
Aksine suyu daha cok içtiğim için su artti.
Çok hızlı gitmek mi bilemiyorum. 60kilo masalgibiyolculuk 2.5 verdi ben 83kiloyla3.7 normal gibi.

Birkaç gün evden uzaktayız o yüzden tartılamıyorum buraya da pek bakamıyorum dönünce yazarım ben de 1 kg anca verdim sanırım hareket sıfır olunca

Kızlar dün çok kötü hastaydım ateşim 39 dereceye geldi acile gittik damardan 3 iğne yaptılar. Bugün daha iyiyim ama dün ölücem dedim herhalde 😞😞😞 hiç bir şey yiyemedim sadece su ☹️ bugün yavaş yavaş yiyorum içiyorum. Güncel kilo 70,5 ☺️ tek sevindirici yanı bu. Eki Görüntüle 3462857
Çok geçmiş olsun canım. 🌸

Diyete ara vermis oldum bende. Susayinca su degilde 1 litrelik kola sisesini icip bitirdm ve acıktım diye ne varsa yedim. İki üç günlük bir emeklerimin boşa gitti dönemi yaşıyorum

Diyete ara vermis oldum bende. Susayinca su degilde 1 litrelik kola sisesini icip bitirdm ve acıktım diye ne varsa yedim. İki üç günlük bir emeklerimin boşa gitti dönemi yaşıyorum
Hayır hayır. Haftada bir günün off. Onun da bokunu çıkarmışsın. Bu öğünden sonra toparla. Haftada bir cozutabilirsin.
Ben cupcake almıştım. Diyetisyen bana dedi o ne, küçücük bişey, hamburger falan ye demişti 😂

Bende yarım gözleme yedim😂😂😂😂kayınvalidem sağolsun yarında köye gidecegiz nasip bide ben yaklaşık 5 gündür kabizim ve çok fena

X