Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

selam kızlar. temizlikle boğuşup duruyorum. bir yandanda kedilerle boğuşuyorum. ev yerinden oynayınca çok huzursuz oldular. değişiklik onlarıda etkiledi. bu arada benim odam değişti. oğluşumun odasına taşındım. tabii o dönünce ben yine tasımı tarağımı toplayıp eski düzenime döneceğim. şimdilik böyle olacak.
işten fırsat bulursam uğrarım. hepinizi öpüyorum.

Betüşşş ablacım çok yorma kendini o kadar ya tut birtane kadın yapsın işlerii..

Haber almışsındır oğluşundan varmıştır zaten hayırlı teskereler olsun ...

Bende çpo öpüyorummm senii

barçmancım oğluşumu bugün yolcu ediyorum. artık sabahı sabah eder dururum. sağ sağlim gidip gelmek nasip olur inşallah.

Canım benim Allah sağsalim kavuştursun inşallah Sıkma sakın canını
Nereye gidiyor bellimi?

Evet fıstığım bir taraftan bahçe işi bir tarafan badana boya işleri Yine bunaldım

Kolay gelsi,n çok yorma kendini Ve özletme lütfen

kadın tutmayı pek sevmiyorum canım. tuttuğumda da ben daha çok yoruluyorum. en iyisi kendim içime sinesi yaptım. nihayet temizlik faslım bitti. fakat bende bittim. ufak tefek ince işler var. yavaş yavaş onlarıda hallettim mi bahar temizliğim bitmiş olacak. yaz boyunca rahat edeceğim.
oğluşum vardı şükür. hergün telefonlaşıyoruz. ilk gittiği gün internetten görüştüm. halinden memnundu. orada internette varmış. en çok buna sevindim. fırsat buldukça görüşürüz artık.

canım yeri belli. acemiliğini (1 ay) kastamonu gölköyde yapacak. asıl askerliğini (5 ay) batmanda yapacak. boyundan dolayı jandarmaya seçmişler. maşallah çok uzun kerata. neyse önemli olan sağ sağlim dönmesi.
barçmancım vallahi çok yoruldum. sağolsun kızımda yardım etti. nihayet bugün akşam bitti. vitrinlerimin içine dokunamadım tek. onlarıda bir ara halledeceğim. şimdi temiz temiz oturuyorum artık. darısı yapacaklara.

Neyse canım biraz dinlen artık Güle güle kirlenin
Darısı başıma inşallah

Günaydınnnn barçommmm çok yorma kendinniiiii canımcımmm yavaş yavaş yapasınızzz

Günaydınnnn ablacımmmm sevindim bak haberde geldi oğlundan iyiymişşş görüşmüşsünüzde ne güzel hemencecik biter askerliğiii kavuşur anneciğineee

günaydın canlarım minnak tavşanınız geldi amma yoksunuz hepinizi öpüyorum kocaman

Günaydınnnn minnakk tavşanımmmmmmm nasıl oldu hastanız :26:

aynı tatlım büyük ihtimalle nisanın 22 sinde amerikaya gidiyor.hayırlısı bakalım canım sen nasılsın şu havalar bi düzelsinde beraber bir kadıköy yapalım özledim seni :)

Betül ablacım..çok sevindim,kısa dönem olmasına..göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor
Allah,hayırlısıyla dönmeyi de nasip etsin inşallah.
Hepiciğinizi öpüyorum..minik tavşanım..PC yapıldı mı

Flaşınnnn
en kiymetlileriiiiii
arkadaşlarımmmm
Dostlarıııııııııımmmmmmmmmmmmm beni hiçççç sormayın tamiratla eski evi tamir etmekle boğuşyorummmmmhepinizi çok çok merak ettimmmm burda iyi olduğunuzu gördümmmmm sağlıkla kalınnnnn öptümmmmm

aynı tatlım büyük ihtimalle nisanın 22 sinde amerikaya gidiyor.hayırlısı bakalım canım sen nasılsın şu havalar bi düzelsinde beraber bir kadıköy yapalım özledim seni :)

İnşallah sağlığına kavuşur bir an önce ...

Bende iyyim canım saol ne olsun ya hep aynı işteee yapalım kadıköy havalar düzelsin biraz

Çiceğimmmm nasılsınnnnn bende öpüyom seniiiii

Gülhancımmm ne habersinnn kolay gelsin sanada canımmbende öpüyorum seniiii canımmm

hayırlı yolculukları olsun Allah ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH

anacım bu havalarda ne zaman düzelecek yahu kandırıp kandırıp duruyor

bu arada hepinize hayırlı cumalar

betüş ablam gözün aydın göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah
allah sağ salim gidip dönmek nasip etsin :97::97:

valla şimdiden oğluşumu özledim. yokluğu çok belli. 5 ay dile kolayda bekleyene zormuş.

Neyse canım biraz dinlen artık Güle güle kirlenin
Darısı başıma inşallah

amin.

bu arada hepinize hayırlı cumalar

betüş ablam gözün aydın göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah
allah sağ salim gidip dönmek nasip etsin :97::97:

amin güzelim. sağol canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…