Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Betül ablam..benim abimde kısa dönem gitti..izinleri filanda kullanmamıştı galiba
E..çok zaman oldu tabi..tam hatırlayamıyorum..dahada kısa sürmüştü
Nasıl geçti anlamadık..arabasıyla gitti..arabasıyla döndü
Bi de evliydi üstelik..tabi..onu bi de eşiyle anneme soracaksın
Hayırlısıyla dönsün inşallah..bize de gelecek sıra
Hep diyorum..şu askerliğe 3 ay yeter..daha ne olsun yani

Son düzenleme:
dağ çiçeğim sağol canım. ben çok şükür şu ara o konuda rahatım. acemilikten sonrası bana uzun gelecek.
kızlar bu ara evin ince işleriyle meşgulüm. fazla uğrayamıyorum.

Günaydın birtanesi

Huuuu ne habersin fıstıkkkkk

dağ çiçeğim sağol canım. ben çok şükür şu ara o konuda rahatım. acemilikten sonrası bana uzun gelecek.
kızlar bu ara evin ince işleriyle meşgulüm. fazla uğrayamıyorum.

Kolay gelsinn betül ablacımm çok yorma kendiniiii

Kolaygelsin leydim Bugün bendede boya badana başlıyor Yandım

Yandın ki ne yandın yaniiii hiççç boş kalmıyorsunuz ya habire bişiler oluyor evdeeee kolay gelsin lokumummm

kolay gelsin betüş ablacım :82::82:

Aloooooo sinemmmmm ne habersinnnnn

iyilik tatlişkom ne olsun senden naber

Fıstığım kafayı yemek üzereyim ev acayip battı
ee bu eve taşınalı 11 yıl oldu Haliyle her yıl birşeyler yapmak zorunda kalıyoruz

barçmancım sana kolay gelsin. badana iyide şu temizliği zor vallahi. neyse ben kolayladım şükür. detaylı işler ellerimden öpüyor. beni asıl uğraştıran onlar oldu. kızımda haftasonu kapıları boyayacakmış. çamaşır suyu kapılarımı sararttıydı. yoksa boyası yerinde. eh titizlik boyayıda sararttırır.
bu arada evde ne çok atılacak birikmiş. hepte elektronik eşya. at at bitiremedim. çocuklarada sormadan atamıyorum. işlerine yarar birşeyde atmaya korkuyorum. bana kalsa at gitsin yapacam. sorarlarsa bilmiyorum demek var ya neyse.
bugünlük dedikodu yeter değil mi ya. hepiciğinizi öpüyorum.

Fıstığım kafayı yemek üzereyim ev acayip battı
ee bu eve taşınalı 11 yıl oldu Haliyle her yıl birşeyler yapmak zorunda kalıyoruz

sana sadece tadilat fetişisti diyorum. senin eve yaptığın tadilatı bülent ersoy kendine yapmamaıştırkolay gelsin ablacım.ah enişte ah

Oyun canavarı seniiiii

Çok yorma kendini ya olduğu kadarıyla artıkkk

Günaydınn betüş ablacımmm nasılsınn oğlıun nasıl iyimi

ne yapıyım anam stresss atıyorum.stres beni canavara çevirdi.gerçi bu aralar mutluyum sezen derslerinin bir bölümünü kurtardı.hafta sonlarıda bi tane boğaçiçili bir çocuk bulduk sayısallar için onlarıda kurtarırsa rahat teşekkür alır.ergen krizi inşallah biter yoksam ben bitecem .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…