Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

👯👯👯👯👯👯👯👯👯nerdesinizzzzz flaş kızları 2012 sonra kimse gelmemişşş💃💃💃💃💃💃💃💃💃bende şimdi geldimmmm şifremi şimdi buldumdaaaa🙆🙆🙆

Ozlemişim flaş hanımlarınıııı 💃💃💃💃💃

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

acı tatlı günler geçirdik burada. eğer çağrılmasaydık, galiba uğrayacağımız yoktu. kk eski üyelerini özlemiş. hem geldik, hem dolandık, hem de özlem gidermeye çalıştık. duygulandım ya. ne güzeldi bizim yaşadıklarımız. facebook çıktı mertlik bozuldu mu ne. :) burada olanları özlemle öpüyorum.

Aynen katılıyorum bende seni öpüyorum canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Aynen fecebokta herkes sildi birbirini neymiş sen buysun şuysun😒burası iyidiiii hemde çok iyidii

tilki dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına gidermiş. dönüp dolandık ama buranın tadını bulamadık. birbirimize ne güzel takılıyorduk. yapılan şakalara gülüp geçiyorduk. belki de biraz vefasızlık var. yeni yerler görünce hemen atladık. buraları boşladık. birazda büyüdük galiba.
eee hanımlar neler yapıyorsunuz. görmeyeli hayatınızda neler oldu. arada gelip okuyalım. iyi oluyor.

Anneler gününüz kutlu olsun flaş hanımlarıııı🌹🌹🌹🌹

Flaşın güzel hatunları,face çıktı unutuldu burası,neydi o eski günlerimiz paylaşılan resşmler gülüp dururuduk ne varsa eskşlerde var artıközledim hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…