Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Betül ablam..benim abimde kısa dönem gitti..izinleri filanda kullanmamıştı galiba :KK28:
E..çok zaman oldu tabi..:KK50:tam hatırlayamıyorum..dahada kısa sürmüştü
Nasıl geçti anlamadık..:KK55:arabasıyla gitti..arabasıyla döndü:KK55:
Bi de evliydi üstelik..tabi..onu bi de eşiyle anneme soracaksın:KK61:
Hayırlısıyla dönsün inşallah..:nazar:bize de gelecek sıra:KK70:
Hep diyorum..şu askerliğe 3 ay yeter..daha ne olsun yani:KK1:

Son düzenleme:
gunaydin114.gif

dağ çiçeğim sağol canım. ben çok şükür şu ara o konuda rahatım. acemilikten sonrası bana uzun gelecek.
kızlar bu ara evin ince işleriyle meşgulüm. fazla uğrayamıyorum.:KK54::KK16::KK70:

Günaydın birtanesi :KK16::KK16::KK16:

Huuuu ne habersin fıstıkkkkk :KK19:

dağ çiçeğim sağol canım. ben çok şükür şu ara o konuda rahatım. acemilikten sonrası bana uzun gelecek.
kızlar bu ara evin ince işleriyle meşgulüm. fazla uğrayamıyorum.:KK54::KK16::KK70:

Kolay gelsinn betül ablacımm çok yorma kendiniiii :KK19:

:KK16::KK16::KK16:

Kolaygelsin leydim Bugün bendede boya badana başlıyor Yandım:KK14::KK14:

Yandın ki ne yandın yaniiii hiççç boş kalmıyorsunuz ya habire bişiler oluyor evdeeee kolay gelsin lokumummm :KK19:

kolay gelsin betüş ablacım :82::82:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Aloooooo sinemmmmm ne habersinnnnn :KK19:

huuuu ne habersin fıstıkkkkk :KK19:

Yandın ki ne yandın yaniiii hiççç boş kalmıyorsunuz ya habire bişiler oluyor evdeeee kolay gelsin lokumummm :KK19:

iyilik tatlişkom ne olsun senden naber :KK51::KK51:

Huuuu ne habersin fıstıkkkkk :KK19:

Fıstığım kafayı yemek üzereyim ev acayip battı:KK16:
ee bu eve taşınalı 11 yıl oldu Haliyle her yıl birşeyler yapmak zorunda kalıyoruz:KK14:

barçmancım sana kolay gelsin. badana iyide şu temizliği zor vallahi. neyse ben kolayladım şükür. detaylı işler ellerimden öpüyor. beni asıl uğraştıran onlar oldu. kızımda haftasonu kapıları boyayacakmış. çamaşır suyu kapılarımı sararttıydı. yoksa boyası yerinde. eh titizlik boyayıda sararttırır.:KK60:
bu arada evde ne çok atılacak birikmiş. hepte elektronik eşya. at at bitiremedim. çocuklarada sormadan atamıyorum. işlerine yarar birşeyde atmaya korkuyorum. bana kalsa at gitsin yapacam.:KK60::63: sorarlarsa bilmiyorum demek var ya neyse.:KK66:
bugünlük dedikodu yeter değil mi ya. hepiciğinizi öpüyorum.:KK16::KK54:

Fıstığım kafayı yemek üzereyim ev acayip battı:KK16:
ee bu eve taşınalı 11 yıl oldu Haliyle her yıl birşeyler yapmak zorunda kalıyoruz:KK14:

sana sadece tadilat fetişisti diyorum. senin eve yaptığın tadilatı bülent ersoy kendine yapmamaıştır:KK52::KK52:kolay gelsin ablacım.ah enişte ah :KK60::KK60::KK60:

Oyun canavarı seniiiii :KK53: :KK53:

Çok yorma kendini ya olduğu kadarıyla artıkkk :KK19:

Günaydınn betüş ablacımmm nasılsınn oğlıun nasıl iyimi :KK19:

ne yapıyım anam stresss atıyorum.stres beni canavara çevirdi.gerçi bu aralar mutluyum sezen derslerinin bir bölümünü kurtardı.hafta sonlarıda bi tane boğaçiçili bir çocuk bulduk sayısallar için onlarıda kurtarırsa rahat teşekkür alır.ergen krizi inşallah biter yoksam ben bitecem .:KK52::KK52::KK52:

X