Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

gunaydın arkadaslar ben aranıza yenı katıldım nette gezerken buldum bu sıteyı ck begendım ama sıte hakkında bırsey bılmıyorum benı bıraz bılgılendırırsenız sevınırım şımdıden tskler

Canım..hoş gelmişsin..öğretecek bir şey yok
İlgini çeken konulara katılıyorsun
Zaten arkası kendiliğinden geliyor

Günaydınnn lokumummm buralardayım ya resim eklemede sorun çıkıyor bazen yoksa nasıl flaşlarım varyaaaa sen nasılsınnn iyimisinn

iyiyim birtanem Sıksık uğra özletme kendini
minnakkkk tavşanlarım benim hepinize güzel bir hafta diliyorum mucu mucu salayalı sümüklü

Ay tatlı tavşancıkda gelmiş

minnakkkk tavşanlarım benim hepinize güzel bir hafta diliyorum mucu mucu salayalı sümüklü

Günaydınnnnnm minnakkkkk tavşanımmmm ne habersin

Canım..hoş gelmişsin..öğretecek bir şey yok
İlgini çeken konulara katılıyorsun
Zaten arkası kendiliğinden geliyor

Günaydınnnnn çiceğimmmmm

iyiyim birtanem Sıksık uğra özletme kendini

Ay tatlı tavşancıkda gelmiş

Günaydınnnn barçommmmmm

kaç gündür kk ya uğrayamadım. internetimizde nedense bir ağırlık var. bağlantıyı sağlayana kadar sinir olup çıkıyorum. bu ara eşim babası için memleketine gittiydi. nerdeyse 2 hafta olacak. tabii bu yüzden oğluş babasının dükkanına gidiyor. o gelip yemek yesin diye hazırlık yapıyorum. dışarıda yemeyi sevmediği için aç geliyor. giderkende yemeğini yedirmek zorunluluğu duyuyorum. babası olsa umursamam aslında. yarın askerlik sınavı varmış. sonra yeri ve uzunluğu-kısalığı belli olacakmış. yeni yeni adetler çıkmış. eskiden böyle sınav filan yoktu. neyse heyecanım ve üzüntüm son noktada anlayacağınız. hayırlısıyla gidip gelmek nasip olsun. hepinizi bol bol öpüyorum.

Günaydın Betüşüm sıkma canını Hayırlısıyla Sağsalim gidip dönecek askerimiz inşallah

Günaydınnnnnm minnakkkkk tavşanımmmm ne habersin

Günaydınnnnn çiceğimmmmm

Günaydınnnn barçommmmmm

ben geldimmmm
ama kimse beniii aramamış
neyse ben evdeyim tamirle haşir naşirimmmmm
her yer berbat yardım arkadaşlarrr offffffffffffff
biiiii bitse bu tamir orayı yık burayı yık öldüm bennnnn yaaaaa
---------------------
FLAŞIN GÜZEL HATUNLARIIIIIII

Günaydınn betül ablacımmm Hadi bakalım hayırlısı olsun oğluşunda inşallah çok güzel bir yere giderde yapar askerliğini ablacımm üzülme be ablamm vatan görevi bu işte sağ sağlıim gider gelir aslanlar gbi hiç merak etme sen bende çok öpüyorum seniii

Günaydın Betüşüm sıkma canını Hayırlısıyla Sağsalim gidip dönecek askerimiz inşallah

Günaydınnn barçommm nasılsınnn

Hoş geldin gülhancımmm nasılsınnn sende gözükmğyon hiçç hayırdır ev tadilatınamı başladınız kolay gelsin sizlere biter merak etme canımm kolay değildir ama biterrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…