Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Günaydınn betül ablacımmm Hadi bakalım hayırlısı olsun oğluşunda inşallah çok güzel bir yere giderde yapar askerliğini ablacımm En Büyük TÜRKİYE üzülme be ablamm vatan görevi bu işte sağ sağlıim gider gelir aslanlar gbi hiç merak etme sen :KK19: bende çok öpüyorum seniii

Günaydınnn barçommm nasılsınnn :KK19:

Hoş geldin gülhancımmm nasılsınnn sende gözükmğyon hiçç hayırdır ev tadilatınamı başladınız kolay gelsin sizlere biter merak etme canımm kolay değildir ama biterrr :KK19:

teşekkürler iyiyim birtanesi:KK16:
Esmerim kolay gelsin canım:KK16:

Günaydınnn flaşcılarımmm kahvaltı hazırladım yiyelim berazbercene :KK16:

2641.jpg

Teşekkürler şekerim:KK16:
Ama mümkünse yaramasın Kilo almak istemiyorum:KK9:

Günaydınnnn barçmancımmm :KK16:

Yaramasın diyon yaniii kahvaltıdan bişi olmaz ya yiyelimmm hadii :KK61:

huhuhu kızlar ben geldim nabersiniz:)

Günaydınnn sinemcimmmmm :KK16: nerdesin sen bakalımmm kaçakkk çocuklar nasıl iyimii

images

Hayırlı Cumalar canlarım..:KK16:

Günaydınn çiceğimmmm sanada hayırlı cumalarrrr :KK16:

hoş bulduk kuzular çocuklar iyi ben gribim 2 haftadır.ama canımız sıkkın savaşın yeğeni eylülde ameliyat olmuştu.bacağından kötü huylu çıktı ve nadir rastlanan bir cinsiymiş sinir kılıfı kanseri metastaz yapmış 11 omura ve de boynuna 3 kür radyo gördü kemoltrepinin bi faydası yokmuş en az 6 en fazla 3 yıl veriyorlar ameliyat sadece kalan ömrünü biraz ağrısız geçirsin diye yapılıyormuş.zaten kendide istemiyor.%100 metaztaz gene yaparmış daha çok genç konduramıyorum ama çare yok malesef amerikaya gitmesi için kandırılmaya çalışıyor.ama garibim annesine anne 2 gün yaşatacan diye beni kestirip biçtirme diyor.anlıyacağınız tatsızım savaş bodruma gitti şimdi pazar dönecek böyle işte:KK43:sizler ne alemdesiniz bakalım bu arada nasıl beğeniyorsunuz banada öğretin yahu

hoş bulduk kuzular çocuklar iyi ben gribim 2 haftadır.ama canımız sıkkın savaşın yeğeni eylülde ameliyat olmuştu.bacağından kötü huylu çıktı ve nadir rastlanan bir cinsiymiş sinir kılıfı kanseri metastaz yapmış 11 omura ve de boynuna 3 kür radyo gördü kemoltrepinin bi faydası yokmuş en az 6 en fazla 3 yıl veriyorlar ameliyat sadece kalan ömrünü biraz ağrısız geçirsin diye yapılıyormuş.zaten kendide istemiyor.%100 metaztaz gene yaparmış daha çok genç konduramıyorum ama çare yok malesef amerikaya gitmesi için kandırılmaya çalışıyor.ama garibim annesine anne 2 gün yaşatacan diye beni kestirip biçtirme diyor.anlıyacağınız tatsızım savaş bodruma gitti şimdi pazar dönecek böyle işte:KK43:sizler ne alemdesiniz bakalım bu arada nasıl beğeniyorsunuz banada öğretin yahu

Günaydınnn sinemcimmm :KK19:

Çok geçmiş olsun canım ya gitmek istemiyorsa gitmesin eğer metaztaz yapacaksa tekrardann zor işte rabbim şifasını versin en kısa zamanda inşallah..

Yazılanları okuduğumuz sayfanın sağ tarafında beğen yazısı varya ona tıklıyacan işte sonrada bildirilerinizde çıkıyor

Üf yaa..çok üzüldüm.:KK59: Allah tan umut kesilmez canısı
İnşallah bi şifa kapısı açar :KK70:

Off çoküzüldüm:KK14:
Geçmiş olsun
Allah yardımcısı olsun

canlarım uzun zamandır uğrayamadım. nihayet geldim. ev badana oldu. yer yerinden oynadı. çok yoruldum. mutfağım var daha. sadece tavanı yapılacak. diğer yerleri fayans. orasıda bitti mi ince işler başlayacak.
asıl önemlisi oğluşumun askerlik yeri belli oldu. kısa dönem yapacakmış. 1 ay kastamonu gölköy, 4 ay batman merkez. jandarma er olarak yapacakmış. allahım esirgeye diyorum. :KK59:

canlarım uzun zamandır uğrayamadım. nihayet geldim. ev badana oldu. yer yerinden oynadı. çok yoruldum. mutfağım var daha. sadece tavanı yapılacak. diğer yerleri fayans. orasıda bitti mi ince işler başlayacak.
asıl önemlisi oğluşumun askerlik yeri belli oldu. kısa dönem yapacakmış. 1 ay kastamonu gölköy, 4 ay batman merkez. jandarma er olarak yapacakmış. allahım esirgeye diyorum. :KK59:

Canım leydim kolay gelsin Yakında benimde tavanlar boyanacak Bu aralar hiç işimiz bitmiyor neyse allah sağlık versinde yapalım
Oğluşunun yerleri hayırlı olsun Dualarımızla sağsalim görevini tamamlayıp dönecek inşallah
İçini ferah tu:KK16:

barçmancım oğluşumu bugün yolcu ediyorum. :KK43: artık sabahı sabah eder dururum. sağ sağlim gidip gelmek nasip olur inşallah.

Ablacımm kolay gelsin biter işler merak etme olmazsa birini bulsan temizlik için sende yorulmazsın en azındann...

Hayırlı teskerelerrrr olsun sağlıcakla gider gelir sen içini ferah tut ablacımmm allaha emanet olsunlarrr

Canım leydim kolay gelsin Yakında benimde tavanlar boyanacak Bu aralar hiç işimiz bitmiyor neyse allah sağlık versinde yapalım
Oğluşunun yerleri hayırlı olsun Dualarımızla sağsalim görevini tamamlayıp dönecek inşallah
İçini ferah tu:KK16:

Günaydınnn lokumummm yani varya hiç işiniz bitmedi habire bişeyler çıkıyorrrrrr bahçe işi var diyodun tam mevsimide şimdiii

X