Fitotellalar

ben bugün başladım sabah 30 squat yaptım plank akşama inşallah, nasıl fayda görüyorsun görüntü olarak mı kendini mi daha iyi hissediyorsun ?
benim göbek sıkıntım var bide iç bacaklar.göbeğim küçüldü sanki.bacaklarımda hafiflik hissi var gibi.

hanımlar haftalık su olayınız yukarıdaki gibidir
harikamo harikamo bu hafta güzel bir sıçrayış yaptın devamı olsun inş

bildirim yapmayan arkadaşlar dan bildirim bekliyoruz.

veee ne yapıyoruz bu yazıyı okuyan herkes 2 bardak fondip yapıyoruzzz:KK50::KK50:
ben şu ana kadar su içmemişim offfff yuh bana.şişemi alayım hemen

images.jpg

bende şekeri kesmeye çalışıyorum, tatlı şeyleri çok seviyorum kek gibi :KK43:, kalori sayımı yapmaya çalışıyorum diyetisyene gittim bana güzel bir diyet verdi ama hiç tatlı yok bir hafta super ama sonra yok şundan yıyim yok bundan sonrada aman ne olacak yedim ve şiştim :),
şimdi kendimi kasmak istemiyorum olmuyor çünkü kasınca, rahat davranmaya çalışıyorum ama abartmadan pazartesi salı kötü geçti yine çünkü doğum günü oldu vs ama bugünden itibaren toparlıyorum, su bol içiyorum zaten yürüyüşlerimi çoğalttım işe gelmek için 4 vesait yapıyorum da :) 1 tanesine binmeyip yürüyerek gidiyorum... bir de evde hareketlere başlayacağım ilk sayfada olan squat ve plank başlayacağim birde basen hareketleri yapayım diyorum zamanıma göre çünkü evde 8 de oluyorum yemek çocuk vs derken kendime fazla zaman ayıramıyorum ama zaman yaratacağım inşallah,
hedefim 60 kg, ramazana kadar 61,5/62 kg olsam iyi ramazanda 1/2 kg veriyorum çünkü, şimdilik öyle şekerim,
sen neler yapıyorsun senle aşağı yukarı aynıyız kilo/boy olarak ama görünüş olarak bilemiyorum :KK48: bende üst yok ama göbek basen fena değil yani :KK15::110:
ben ölçülü yemeye çalışıyorum.ekmeği tam buğday günde 1 yada 2 dilim yemeye çalışıyorum.şerbetli tatlı yemiyorum.normalde ödem atıcı su içiyorum arada ona haftaya başlıyacağım.bi dönem diyetisyene gitmiştim ölçü vermişti o bende alışkanlık yaptı.git gide midemde küçülüyor.kola meyve suyu içmem.benim zayıf noktalarım soslu fıstık,cips.doğumdan kalan göbeğim var.bakalım ara vermiştik iki ay o dönemde de dikkat etmeye çalıştım.şimdi tekrar başladık.sabah görmemişim bu mesajını.ne işle meşgulsün

Son düzenleme:
ben ölçülü yemeye çalışıyorum.ekmeği tam buğday günde 1 yada 2 dilim yemeye çalışıyorum.şerbetli tatlı yemiyorum.normalde ödem atıcı su içiyorum arada ona haftaya başlıyacağım.bi dönem diyetisyene gitmiştim ölçü vermişti o bende alışkanlık yaptı.git gide midemde küçülüyor.cola meyve suyu içmem.benim zayıf noktalarım soslu fıstık,cips.doğumdan kalan göbeğim var.bakalım ara vermiştik iki ay o dönemde de dikkat etmeye çalıştım.şimdi tekrar başladık.sabah görmemişim bu mesajını.ne işle meşgulsün
ödem atıcı su nasıl yapıyosun ?
müşteri temsilcisiyim tekstil mümessilin de.

kızlar ben de kilomu pazartesi itibari ile sabitledim.. malum tartıma yeni kavuştum.. yani 1 nisan itibari ile değerlendirilmeye alınırsa sevinirim.

suhan ben de aynı dertteyim.. sadece sezeryandan kalan göbüş .. ıyy ://
geri her yerime kurban olayım.

nasıl gidecek bu göbüş benim hiç umudum yok.. ://

X