Fitotellalar

pek dikkat edemedim dün maalesef inşallah bugün daha iyi olur :dua:

akşama yayla çorbası, izmir köfte, pilav, salata yapıcam misafirlere.. öğlen dünkü menümün aynısı olacak ama ekmeği daha az yicem kahvaltıda da tost var :işsiz: bugünlük de böyle olsun. sabah 127,7 çıktım:KK53:

günaydınlar..

ben iyi ki menü bakanı olmaışım.. çok sertim diet konusunda.. kararlı olunursa, kendin ve aklını yemek konusunda kilitlemelisin.. o çizgide ilerlediğimden hemen yazıyorum..

befercim öncelikle 3,5 lt suyumu içtim.

gelelim menüme..

sabah, maydonoz limon kürü..
bir haşlanmış yumurta bir y.kaşığı tulum peyniri 2 bardak su gibi çay

öğlen, 2 adet lahmacun booll yeşillik

akşam, 1 aktivia ( taktım ben buna bu ara )

bir de az biraz kuruyemiş ( 2 parça kayısı, 10 adet fındık,2 ceviz,5 badem, biraz yaban mersini biraz kuru üzüm biraz da baharatlı fıstık ) ama hepsi cimcik cimcik.

sporlar,
45 dk leslie
40 sn plank
10 dk yoga
12.000 adım

akşama yayla çorbası, izmir köfte, pilav, salata yapıcam misafirlere.. öğlen dünkü menümün aynısı olacak ama ekmeği daha az yicem kahvaltıda da tost var :işsiz: bugünlük de böyle olsun. sabah 127,7 çıktım:KK53:
bence yavaştan yavaştan, gayet ağır bir şekilde, örn; sabah yediysen öğlen de ye ama akşam ekmekten kaçın.
ekmeği pilavı, unlu ve şekerli gıdaları özellikle poşet ürünleri hayatından çıkar @candy_candycim..
inan bana farkı gördükçe bir de ortalama bir hafta on gün sonrası önüne getirseler de canın istemiyor. :)

Günaydın fitotellalaaaar :KK68::KK68:

ben bugün de kahvaltı yaptım if olmadı ama yediklerime dikkat edicem.. akşama yemeğe misafirim olabilir :KK17: 8 den önce de gelmezler kesin ama ben alıştım bu duruma çünkü ben ne zaman bi diyetin niyetine girsem böyle şeyler olur baltalı ilah gibi başımda :110:

dünkü menümü yazayım :KK28:

sabah: 1 izmir bombası (içi bol çikolatalı bir kurabiye), 1 simit, 1 kk süzme peynir

ara: sade türk kahvesi

öğlen: 3 dilim tb köy ekmeği, domates-salatalık-biber-nane-maydanoz söğüş (yağsız), 2 kk süzme peynir, 7-8 tane zeytin, pepsi max

ara: leblebi, çay

akşam: yarım kase mercimek pilavı, 2 yk özbek pilavı, karnıyarık, 3-4 çatal kapuska, 1 kase cacık, biraz ekmek

8000 adım, 2,5 lt su
bence onlar gelmeden bi atıştır.sofrada da az tırtıklarsın onlar gelince salata vs.hem leptin boşa düşmez.maalesef ekmek bende de sıkıntı ama atıyorum pilav yersem ekmek yemiyorum.genelde 2 yemek kaşığı kadar pilav 1 dilim ekmeğe karşılık geliyor.kan değerlerin nasıl

Son düzenleme:

.yavaş yavaş düzenimiz oturur.salatanı ve etini çok tut akşam.pilava yüz verme derim

günaydınlar..

ben iyi ki menü bakanı olmaışım.. çok sertim diet konusunda.. kararlı olunursa, kendin ve aklını yemek konusunda kilitlemelisin.. o çizgide ilerlediğimden hemen yazıyorum..

gelelim menüme..

bir de az biraz kuruyemiş ( 2 parça kayısı, 10 adet fındık,2 ceviz,5 badem, biraz yaban mersini biraz kuru üzüm biraz da baharatlı fıstık ) ama hepsi cimcik cimcik.

sporlar,
45 dk leslie
40 sn plank
10 dk yoga
12.000 adım
kuruyemişini topladımda koca bi çerez tabağı yaptı:KK70::KK70::KK70:gündüz ye bence onları öğle yeme ği sonrası ara öğün olarak kullan.onun dışşında bence on numara

Son düzenleme:
çarşamba menü
kahvaltı............3 zeytin.az peynir...1 çay,1tbe
öğle..................1 karışık tost(geç kaldım yemeğe)
akşam..............1 porsiyon zeytinyağlı fasulye(buzluk),2 bardak ayran,1 dilim tbe....ekmekte çığır açtım
aralarda............1 sade türk kahve,sınırsız çay
2 litre su
200 twist
70 squat
60 sn plank

kuruyemişini topladımda koca bi çerez tabağı yaptı:KK70::KK70::KK70:gündüz ye bence onları öğle yeme ği sonrası ara öğün olarak kullan.onun dışşında bence on numara bence
pişmanlık duymadım değil valla.. ama benim adam gözümün önünde yerken dayanamadım ay.. kendi kendime olsam aklıma bile gelmezz vallaa.. ama bir daha yok.. tutacağım kendimi :eek:

çarşamba menü
akşam..............1 porsiyon zeytinyağlı fasulye(buzluk),2 bardak ayran,1 dilim tbe....ekmekte çığır açtım
2 litre su
200 twist
70 squat
60 sn plank
afiyet olsun kan olsun can olsun.. gayet başarılı menümüss :KK66: (tost hariç), onu görmemezlikten geldim :KK70:

pişmanlık duymadım değil valla.. ama benim adam gözümün önünde yerken dayanamadım ay.. kendi kendime olsam aklıma bile gelmezz vallaa.. ama bir daha yok.. tutacağım kendimi :eek:
yediklerin sağlıklı şeyler aslında ama bence gündüz tabi menü bakanım en doğrusunu bilir:KK53: little dora little dora

Günaydın fitotellalaaaar :KK68::KK68:

ben bugün de kahvaltı yaptım if olmadı ama yediklerime dikkat edicem.. akşama yemeğe misafirim olabilir :KK17: 8 den önce de gelmezler kesin ama ben alıştım bu duruma çünkü ben ne zaman bi diyetin niyetine girsem böyle şeyler olur baltalı ilah gibi başımda :110:

dünkü menümü yazayım :KK28:

sabah: 1 izmir bombası (içi bol çikolatalı bir kurabiye), 1 simit, 1 kk süzme peynir

ara: sade türk kahvesi

öğlen: 3 dilim tb köy ekmeği, domates-salatalık-biber-nane-maydanoz söğüş (yağsız), 2 kk süzme peynir, 7-8 tane zeytin, pepsi max

ara: leblebi, çay

akşam: yarım kase mercimek pilavı, 2 yk özbek pilavı, karnıyarık, 3-4 çatal kapuska, 1 kase cacık, biraz ekmek

8000 adım, 2,5 lt su
Günaydın,
Yemekler gayet güzel, çeşitlilik harika ancak öyle bol çesitli bir menüde ekmek gerçekten göze batıyor, bu hafta ekmeği azaltarak özellikle akşam menenüsünü hafifleterek hızlı ilerleme kaydedersin diye düşünüyorum.
Izmir bombasını görmemiş, duymamış olalım😂😂

Günaydınlarrr,

Dün ki menüm:
Sabah: meyveli activia+ şekersiz sütlü nescafe + 1 çatal
Ara: sade türk kahvesi + 1 küçük kurabiye
Öğlen: 2 dilim karabuğday ekmek+ tavuk + salata + çilek
Ara: sütlü nescafe
Akşam: kahvaltı 3 dilim kızartılmış ekmek + tavada yumurta + peynir + zeytin + yeşillik + çay
Ara: nokul geldi samsundan 😋😋😋 3 tane yedim birde üstüne oğlumun okulu için çikolatalı kek yaptım ondan kalanlardan yedim şiştim
Allahta dikkat edecektim yok arkadaş dikkat edeceğim yemeyeceğim dedikçe yiyorum 😩😩😩😩 yardım edin
Su: 2 litre
Yürüyüş: 7000 adım

günaydınlar..

gelelim menüme..

sporlar,
45 dk leslie
40 sn plank
10 dk yoga
12.000 adım
Öğlen de olsa 2 lahmacun fazla gelmiş, 1 ye ama yavaş yavaş yeşilliklere abanarak inan 2. İstemiyorsun.
Aktivanın içeriğini bilmiyirum, hazir ürünler konusunda pek olumlu yorumlarım yok, mayala bir yoğurt koca kase ye kuzum mis gibi

çarşamba menü
2 litre su
200 twist
70 squat
60 sn plank
Sen o ekmekte çığır kısmını bi kapatsan neler olacak, afiyet olsun canım.

Günaydınlarrr,

Dün ki menüm:
Sabah: meyveli activia+ şekersiz sütlü nescafe + 1 çatal
Ara: sade türk kahvesi + 1 küçük kurabiye
Öğlen: 2 dilim karabuğday ekmek+ tavuk + salata + çilek
Ara: sütlü nescafe
Akşam: kahvaltı 3 dilim kızartılmış ekmek + tavada yumurta + peynir + zeytin + yeşillik + çay
Ara: nokul geldi samsundan 😋😋😋 3 tane yedim birde üstüne oğlumun okulu için çikolatalı kek yaptım ondan kalanlardan yedim şiştim
Allahta dikkat edecektim yok arkadaş dikkat edeceğim yemeyeceğim dedikçe yiyorum 😩😩😩😩 yardım edin
Su: 2 litre
Yürüyüş: 7000 adım
Ohhhh menü karbonhidrat patlaması yaşamış 😂😂
Eğer diyet başlangıcında sıkı tutulursa devamı daha kolay oluyor, kacamaklarla başlayınca düzen tutturmak zor.
Azmedersen nefsini yenersin atıştırmalıklar gerekirse çöpe gitsin acıma hemen yok et

X