Fitotellalar

Bugün neler yedim neler yedim neler yemedim ki😂😂😂
Sabah: 1 havuç
Öğlen: çeyrek ekmek arası şavarma😳
Ikindi: minnak bir dilim franbuazlı cheescake 🙄
Bu atölye beni bozacak ya hadi hayırlısı 😂😂
Akşam: kendi cezamı kestim tüm gece katıksız yatak hapsi😈
Açıııımmmmmmm ama yemiyorum su içme iznim var sadece (şaban gibi bol bol kebap niyetine) su içiyorum 😢

Merhaba iyi akşamlar hanımlar
Sabah çok az yağ ile tavada bir yumurta yarım ekmek (öğlene daha az acıktım demekki kahvaltı önemli)
İki küçük kabak oturtma bir kase yoğurt bir dilim ekmek(kabak oturtma vw mantı bitmedi ne çok yapmış annem)
Akşam iki küçük patlıcan dolması, iki kaşık buğdaylı yoğurtlu salata, yarım kase yeşillik salatası çok az ev ekmeği ve extralar bir dilim hindistan cevizli tarçınlı kek, bir lokma da yulaflı bir kurabiye 🍪 bu resme benzer eşim ile paylaştım ben Ben bir ısırık aldım.

Üç litre su
Spor yok ama bol kahkahalı sohbetli bir akşam oldu beynim desarj oldu.
Bugün biotin kullanmaya başladım inşallah vitamin olarak karsılıgını alırım. Dil altı olarak kullanıyorum 12vitamin var içinde tırnaklarım çok fena oldu ameliyat tan sonra araştırdım biotin eksikliği imiş

Bugün neler yedim neler yedim neler yemedim ki😂😂😂
Sabah: 1 havuç
Öğlen: çeyrek ekmek arası şavarma😳
Ikindi: minnak bir dilim franbuazlı cheescake 🙄
Bu atölye beni bozacak ya hadi hayırlısı 😂😂
Akşam: kendi cezamı kestim tüm gece katıksız yatak hapsi😈
Açıııımmmmmmm ama yemiyorum su içme iznim var sadece (şaban gibi bol bol kebap niyetine) su içiyorum 😢
ŞavarmA kavurma mı kız

Merhaba iyi akşamlar hanımlar
Sabah çok az ile tavada bir yumurta yarım ekmek (öğlene daha az acıktım demekki kahvaltı önemli)
İki küçük kabak oturtma bir kase yoğurt bir dilim ekmek
Akşam iki küçük patlıcan dolması, iki kaşık buğdaylı yoğurtlu salata, yarım kase yeşillik salatası çok az ev ekmeği ve extralar bir dilim hindistan cevizli tarçınlı kek, bir lokma da yulaflı bir kurabiye 🍪 bu resme benzer eşim ile paylaştım ben Ben bir ısırık aldım.

Üç litre su
Spor yok ama bol kahkahalı sohbetli bir akşam oldu beynim desarj oldu.
Bugün biotin kullanmaya başladım inşallah vitamin olarak karsılıgını alırım
Kendime ceza verdim de sana 24 saat katıksız mapıs vercem artık :sopa:

Kavurma benzeri, dana eti özel bir tencerede kendi baharatiyla pişiyor sanırım kökeni fas.
Imm et ise severim. Ya bugun ne oldu biliyor musun ben belki 7 senedir tavuk yemiyorum arkadaşlar döner sipariş etmiş yediler bir canım istedi çok kötü hissettim kendimi ki nefret ederdim

Imm et ise severim. Ya bugun ne oldu biliyor musun ben belki 7 senedir tavuk yemiyorum arkadaşlar döner sipariş etmiş yediler bir canım istedi çok kötü hissettim kendimi ki nefret ederdim
İşte nefsin senle oynuyor, ben asitli içecek asla sevmem ve içmem diyete başlayınca canım çekmişti. Uyma sen ona canım

İşte nefsin senle oynuyor, ben asitli içecek asla sevmem ve içmem diyete başlayınca canım çekmişti. Uyma sen ona canım
Yok uymam canım. Büyük dilim değildi küçük kare Bir dilimdi bende asitli içecekler içmiyorum

Günaydın fitotellalaaaar :KK68::KK68:

ben bugün de kahvaltı yaptım if olmadı ama yediklerime dikkat edicem.. akşama yemeğe misafirim olabilir :KK17: 8 den önce de gelmezler kesin ama ben alıştım bu duruma çünkü ben ne zaman bi diyetin niyetine girsem böyle şeyler olur baltalı ilah gibi başımda :110:

dünkü menümü yazayım :KK28:

sabah: 1 izmir bombası (içi bol çikolatalı bir kurabiye), 1 simit, 1 kk süzme peynir

ara: sade türk kahvesi

öğlen: 3 dilim tb köy ekmeği, domates-salatalık-biber-nane-maydanoz söğüş (yağsız), 2 kk süzme peynir, 7-8 tane zeytin, pepsi max

ara: leblebi, çay

akşam: yarım kase mercimek pilavı, 2 yk özbek pilavı, karnıyarık, 3-4 çatal kapuska, 1 kase cacık, biraz ekmek

8000 adım, 2,5 lt su

X