Fitotellalar

Merhaba herkese🤗
Ben temmuzdan beri diyet yapamıyordum, 58 ile memlekete gittim, hatırlayan arkadaşlar olabilir, oradan hep kilo alıp dönerim 🤓 bu seferki yüküm +5 ti, eve gelince de üstüne bi 2-3 daha koydum. 64e tekrar düşünce diyetisyen desteği almaya karar verdim. 63.9 ile başladım geçen salı yani 12sinde. Bugünkü kontrolde 63.1 olmusum😎
Devam ederseniz şayet beni de aranıza alın tekrar, bu kez daha aktif olurum mecburen🙄
bi aksilik olmazsa pazartesi başlıyorum ben

Dönüşümü bilemiyorum ama gidişatım muhteşem gencler, hamileliğimdeki gibiyim doymuyorum midem bir karadelik gibi 😩

hep bu seyirde gidiyorum.
bu hafta yine epey gaza bastım ve detoks uyguluyorum .
yeniden bu direnci kırmam gerekiyor

üyelerboyBAŞLANGIÇ kilo 17.09.2019toplam fark
24.Eyl​
30.Eyl​
08.Eki​
10.Eki​
17.Eki​
24.Eki​
31.Eki​
07.Kas​
14.Kas​
21.Kas​
befer
1,59​
74,2​
-0,4​
73,9​
73,8​
73,5​
72,7​
72,8​
73,2​
73,1​
73,1​
73,8​
73,4​

Eveeet son birer parça baklavamı, eklerimi, muzlu sarmamı yedim; cok hazır ve motiveyim yarın başlıyoruuzzzz⚡⚡⚡

Günaydın fitotellalaaarrrrr 60,8 ileeee
Hedefim sömestr tatiline kadar 56ya düşmüş olmak, let’s go⚡⚡⚡

oo bakıyorumda toparlanıyoruz yavaş yavaş.hadi bismillah ozaman.tartılmadım ben.regliyim yarın sabah tartılıp başlayayım bende

oo bakıyorumda toparlanıyoruz yavaş yavaş.hadi bismillah ozaman.tartılmadım ben.regliyim yarın sabah tartılıp başlayayım bende
He bu sabah bende de o var dün gece başladı ama olsun işimize geliyor ödem de atmış olacağız daha fazla eksi görürüz🤪
başlamalı diyorum ama tartıya çıkmaya korkuyorum ne yapmalı
valla ben geçen yıl burdan aldığım gazla cok güzel kilo verdim hem de inceldim. Burası güzel motive ediyor. Kalk arkadaşım tartıl ve başla✌🏻

He bu sabah bende de o var dün gece başladı ama olsun işimize geliyor ödem de atmış olacağız daha fazla eksi görürüz🤪

valla ben geçen yıl burdan aldığım gazla cok güzel kilo verdim hem de inceldim. Burası güzel motive ediyor. Kalk arkadaşım tartıl ve başla✌🏻
şuan kaçım hiç bilmiyorum.baya ekmek yedim.ekmek arkadan ve göbekten fazlaca kalınlaştırıyor beni

hadi bakalım yavaştan başlayalım ama tartılmayalım :KK70:

Menu bildiriyomuyuz🙄 benim lidıldoram nerde bıraktı mi rejimi😁 zaten guş kadardı neresine yapiyosa🙄

X