Fitotellalar

Özel bir şirkette Satın Alma sorumlusuyum beferim .. satıyorum alıyorum :KK70: bir şeyler yapıyorum :KK70:
ihalelere giriyorum teklif alıyorum veriyorum :KK70: öyle bişeyler :işsiz:
Hatrı sayılır bir para almasam yapılacak iş değil.. her ihaleyi kaybettiğinde başına ekşiyorlar :KK70: :KK70:
zor mesele bende direk satın almada çalışmadım ama şuan yaptığım işte satınalma yapıyorum haklısın zor

Özel bir şirkette Satın Alma sorumlusuyum beferim .. satıyorum alıyorum :KK70: bir şeyler yapıyorum :KK70:
ihalelere giriyorum teklif alıyorum veriyorum :KK70: öyle bişeyler :işsiz:
Hatrı sayılır bir para almasam yapılacak iş değil.. her ihaleyi kaybettiğinde başına ekşiyorlar :KK70: :KK70:
allah kolaylık versin.
hayır yani senin başına niye ekşiyolar.motivasyon meselesi değildir umarım. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

allah kolaylık versin.
hayır yani senin başına niye ekşiyolar.motivasyon meselesi değildir umarım. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Yokk motivasyon meselesi değil kesinlikle ama bazen ihaleler de Ben 5bin teklif veriyorsam x firma 4900 veriyor mesela .. bu durumda neden iyi araştırılmadı Pazar araştırması daha iyi yapılabilirdi bunu yaşamamalıyız falan filan bir sürü terane 😂 ama kazanınca kmse eline sağlık demez neden ? Cnkü senin işin bu 😂😂

07.10.2019
sabah çeyrek ekmek sandaviç
öğlen 2 kaynamış yumurta bir salatalık bir domates 2 dilim ekmek
akşam 6 kaşık yoğurtlu sade makarna

3 lt su

pts menü
sabah....peynir ekmek çay
öğle......2 kaşık bezelye kebap,2 kaşık pilav,yarımkepçe yoğurt
akşam...2 kaşık pilav,3 kaşık kadar kuru fasulye
evet 3 kaşıkta puding

akşam yemek yememeyi planlıyordum yoğurt salata diye planlamıştım.eşim yemek yapmış.pilav fasulyeyi haşlamış vs onuda ben yaptım.yemek zorunda kaldım.biraz alıngan balık burcu:confused::KK34:bulaşıkları toplarkende sana süprizim var dedi. ne dedim.puding yaptım dedi sANA.TARTI GÜNÜ YAPILMAZ AMAAAA diye haykırdım ama içimden:KK70::KK70::KK70::KK70:

Kızlar günaydın mesajları okuyamadım bikaç gün daha aktif olamıycam ama kilo bildirimini yapayım 76.1
İstanbula gidip geldim ödem olmasını umut ediyorum bi de regl dönemindeyim
Hepinizi çok seviyorum.

günaydın herkese,

ben 64.4 ü gördüm.. kvlere sebep olsa gerek..
neyse ki gittiler
daha daha dikkatlice haftaya kadar düşürmem gerek...

dün sabah kahvaltı aynı..
öğlen yok
akşam yeşil mercimek çorba, bamya iki kaşık pilav

su 3 lt

bu hafta su hedefime ulaşamadım.grip beni fena vurdu

herkesler hasta bir grip bir boğaz ağrısı bir ishal mide buluantısı.. Allah ım sen koru ya :KK43:
geçmiş olsun çok suhan kivi ye daha önce de demiştim denemiştin yinele canım ya

herkesler hasta bir grip bir boğaz ağrısı bir ishal mide buluantısı.. Allah ım sen koru ya :KK43:
geçmiş olsun çok suhan kivi ye daha önce de demiştim denemiştin yinele canım ya
evet küçüğe denemiştik.ilaç alıyorum hafif boğazımda hala var

gayet iyi bir kurtarıcı.ama avakadoyla aram yok benim yahu.kızlar siz seviyormusunuz
56fb36c1-d8b8-41fb-b501-19e8166678e0-shutterstock_1105520444.jpg

X