Fitotellalar

evde kendinsağlıklı atıştırmalıklar yapsana canım o yediklerinin içinde katkı maddesi çok.
bana sorarsan ha ondan yemişşin ha normalden hiç farklı yok.
çok güzel yulafla balla tarifler var hemde daha leziz haftada bir gün yapsan diğer günler çok güzel tüketebilirsin

23 ağustosda izne ayrılıyorum o kesin ondan öncesi işten ayrılırsam işte o bilmiyorum
bu salı yine bende kilo takibi.ondan sonraki haftalar için gönüllü arıyorum.her hafta için biri üstlenirse kolay olur o bakımdan.yoksa herkes kendi başına yuvarlanıp gidecek.oda düzeni bozar

Canım bol karbonhidrat olmuş ödem yapmıştır kesin böreği buzluğa at sen hiç bişey olmaz bozulmaz..
Kızlar müsait olanlar pal orient diye radyo var nette onu dinleyin hep hareketli çalıyor hareket berekettir

bu salı yine bende kilo takibi.ondan sonraki haftalar için gönüllü arıyorum.her hafta için biri üstlenirse kolay olur o bakımdan.yoksa herkes kendi başına yuvarlanıp gidecek.oda düzeni bozar
tamam bu hafta ben yine liste yapar sana atarım sıkıntı olmaz. dediğim gibi işe devam edersem yine yaparım ama çıkarsam telden zor olur.
pc den daha kolay oluyor gönüllü kankitolar arıyoruz

Süpersin :)
Bir sıkıntı yok di mi sadece canın istemiyor

Neden menün nasıldı bakim bi
25 Temmuz

14.00
Tavada yumurta
1 peynirli börek(ya baya bir börek var ekmek yerine bunu tüketiyoruz bozulacak)
3 zeytin
Krem peynir 1 tk
1 çk fıstık ezmesi
1 yk zeytinyağı
1 kayısı

16.00
Yarım haşlanmış Mısır

18.30
Kısır 5 yk
2 yk patates salatası
4 tk semizotu salatası
Kuru elma
1 kayısı (kuru hepsi)

Zencefil çayı
Maydanoz sapı çayı
2L su

2000 zıp
100 bacak aç kapa
Ve az yürüyüş bol hazırlık
10 dk dans

Böyleydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…