Fitotellalar

ufff yaaa kendimi nohudu kaşıklayıp üstüne cacık içtiğimi hayal ediyorum.:işsiz::ruh:
Bende dün eşime diyorum ki gece saat 1:30 da :KK70: ımmhhh ayyyy dedim noluyor be dedi :KK70:
dedim dur 1 saniye şuan da adana yediğimi hayal ediyorum :KK70: :KK70:
sen çıldırmışsın manyak mı ne dedi gitti :ıslık: :63:

kahvaltı olarak 1 kahve fincanı kadar leblebi yedim.şimdi neskafe içtim az şekerli.akşam yemeğe ablamdayız dolma yapmış.normalde çok sevmem.sumağı bilirmisiniz bilmiyorum.sumak ekşili yapacakmış.ballandırdı baya.tamam birertane yerimde dedim.yawrum diyor 1 patlıcan dişine değmez kendini benim ellerime bırak :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bayılırım sumağa ağzım sulandı bak :rolleyes: :rolleyes:

sanırım şu geçen günkü mevzuyu içimde büyütmüşüm farkında olmadan.ablamalr gelmiştiya.ona bağladım dün düşündümde.yoksa işyerini arada kafaya takıyordumda böyle midemi delecek kadar kendimi savurmadım hiç bi zaman

valla sabah boş boş laf vuruyor müdür hiç oralı olmadım bugün cuma hiç uğraşamayacağım...
kafamda öyle atıp atıp tutmak istemiyorum

normalde ben cok yapmam nohut .yemek hanede yerdim.ama inanılmaz güzel lezzetli yaparlardı yanınada cacık.açıktım biraz
Ben Sabah kahvalti yapmiyorum artik. Oglen de isyerinde ne koyarlarsa onumuze. Dun nohut verdiler yedik, bizim yemekhane pek beceremio nohutu. Diri diri oluo malesef. Bu Sabah kahvalti yaptim ama. Sabah bas agrisiyla kalktim ilac icmek icin mecburen yedim

X