Fitotellalar

Kizlar bugunu kapadim menumu yazayim
Sabah : aksam icin corba yaparken et haslamistim ondan bikac parca attim agzina
Ogle: 1 kase domates corba, 1 tabak orman kebabi, 1 kase salata, 1 bardak ayran
1 kucuk cikolata( ikram )
Aksam: 1 buyuk kase kemik suyuna etli sehriye corba ( eti cok ,sehriyesi Az) 1 dilim ekmek
Su: 10 bardak olmustur. 3 lt yaparim.
Spor biraz dinlenip pilatesin 2. Gununu yapcam
SUHAN Neysesakinim little dora

cgdmk öyle ceza istemişti
İsteğe göre ceza
61.3 sabitim. Artı bekliyordum aslında.
Kusura bakmayın, türk telekom iyi çekmiyor burda hatta bugün bi ara Yunanistan'a bağlandı falan tam geçmişi okurken.
@befer ctesi suyum 2500
Pazar 2 lt
Ptesi hatırlamıyorum ama 1500 olmamıştır, 1lt yazabilirsin.
@fmad canım söyledim mi bilmiyorum ama en son verdiğin cezayı yapmıştım ben, sıradaki gelsin

Son düzenleme:
Cigdem memleket nasil ? Sen memlekete, Ben tatile zayif gidemedik bi turlu

Arkadaşlar ben düzenli menü bildirimi yapmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü yemek dışında abur cubur yiyorum özellikle akşam yemeğinden sonra tamam öğünlerim de sizler gibi diyet öğünleri değil ama azami dikkat etmeye çalışıyorum, en azından akşamları ekmek yememeye çalışıyorum, sabah da 2 dilimde bırakıyorum vs. Pilav, makarna olunca da keza aynı şekilde dikkat ediyorum. Gündüz de genelde kaçamağım olmuyor son 10-15 gündür falan. Ama gel gelelim 10 gibi ya çekirdek, ya fıstık ya muhallebi.. bu yüzden artı beklerken sabit kaldım çünkü bu hafta abartmistim.
Mesela ben size kacamaklari kesene kadar her gün onun bildirimini versem 1-2 hafta oturana kadar, sonrasında da menulerime daha dikkat etsem ve eylül başı da eve dönünce de adamakıllı başlasam..
teletubbies bacım sen de cezaları 2 katına çıkarabilirsin, acıma

süpersin kuzum ama akşama sebze ağırlıklı olsa daha iyiymiş
military diet bitti i
kemik sulu olduğu için kötü de değil aslında

kat kat istemişsin

bir adet Leslie 3mil 5k geliyor

bugün çok yorucuydu..

12.30
peynirli yumurta
1tk krem peynir
3 zeytn
1tk fıstık ezmesi
1dilim ekmek

16.00
elma kurusu

20.40(çok açtım)
bir porsiyon karpuz
domates soğan salatası 1.5 domatesten
yumurtalı fasulye 2-3yk
7zeytin
3hurma
1dilim ekmek
1tk çilek reçeli(hiiiiç olmadı biliyorum ama komşumuz yapmış tadına baktırdı:/)

22.00
Türk kahvesi

su
2L

spor
3 saat yürüyüş pazar artı yol
1000 zıp
50 mekik

zıpzıplar dünkü dondurmama ve bugünki reçele cezaydı kızlarcım

kızlar günaydın haftasonu şehir dışına tatile gittik ben orada bi cozut bi cozut koptum valla
dün tartılamadım o yüzden kusura bakmayın bu sabah tartıldım 70.2 geldim yani -800g ve cidden çok sevindim beklemiyordum o waffle ve kumpirlerden sonra sadece günde 2.5 litre suyumu düzenli içtim
bi daha ki kg bildiriminde 6lara merhaba diyeceğim söz

süpersin kuzum ama akşama sebze ağırlıklı olsa daha iyiymiş
military diet bitti i
kemik sulu olduğu için kötü de değil aslında
Walla canim acayip kemik suyu yaptim. Sabaha kadar kisik ateste pisti kaynamadan. Kolajen bombasi oldu. Zaten corbayi dolaba koydum jole gibi olmus dizime iyi gelir diye yaptim bi umit. Haftaya doktora gitcem artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…