Fitotellalar

Cok kolay olmuyor aslında nasılsa fazla kilon yok diyorum kendime yemege devam ediyorum 😂😂
haklısın
geçen bir yerde okudum var olan kiloyu nasıl korumak lazım diyordu?
kilo verince mide küçülüyormuş.
ama biz tekrar abartıp yiyince genişliyormuş
bu bir iki üç derken kilo sabit kalmıyor artış yönüne geçiyormuş.
ama sabit kalması için doyunca hemen kalkmak lazım yada bırakmak lazımmış.
haklılarda valla önceden yarım somun yerdim doymazdım ama şimdi yemesem bile aklıma gelmiyor

haklısın
geçen bir yerde okudum var olan kiloyu nasıl korumak lazım diyordu?
kilo verince mide küçülüyormuş.
ama biz tekrar abartıp yiyince genişliyormuş
bu bir iki üç derken kilo sabit kalmıyor artış yönüne geçiyormuş.
ama sabit kalması için doyunca hemen kalkmak lazım yada bırakmak lazımmış.
haklılarda valla önceden yarım somun yerdim doymazdım ama şimdi yemesem bile aklıma gelmiyor
Kesinlikle öyle ocakda 51.7 ile mezun oldum sonra 52-53 arasındaydım gecen haftalarda sürekli dükkandaydım öyle olunca sürekli dısardan yemek yedim birde saati gecti 7-8 gibi olunca 55 i gördüm en son
Ve özellikle aksamları o saatler gelince acıkma hissi bile yasıyorum alıskanlık oluyor

Yemediğin zamanda vücut alısıyor aramıyor işte biraz dikkat edebilsek vücut Alısınca cok güzel kilolar vereceğiz

Kesinlikle öyle ocakda 51.7 ile mezun oldum sonra 52-53 arasındaydım gecen haftalarda sürekli dükkandaydım öyle olunca sürekli dısardan yemek yedim birde saati gecti 7-8 gibi olunca 55 i gördüm en son
Ve özellikle aksamları o saatler gelince acıkma hissi bile yasıyorum alıskanlık oluyor

Yemediğin zamanda vücut alısıyor aramıyor işte biraz dikkat edebilsek vücut Alısınca cok güzel kilolar vereceğiz
olsun olsun yine de fıstık gibisin tatlım
ama akşam yorulunca acıkıyorsun kalorisiz şeyler yesen daha iyi olur
yada acıkmaya kalmadan ara öğün yapsan o biraz toparlar

X