Fitotellalar

basenleri-eriten-egzersizler.jpg basenleri-eriten-egzersizler-1.jpg basenleri-eriten-egzersizler-2.jpg basenleri-eritme-egzersizleri.jpg Bridges-Köprü-kurma-hareketi-1.jpg

arkadaşlar her gün bir bölge için egzersi yükleyeceğim.üsttekiler basen bölgesi için.köprü hareketini 3x10 squat 3x10 şeklinde yapabilirsiniz.plank 2x10 yada 3x10 şeklinde

Son düzenleme:
dün eşime dedim ki plank varmış ben yapamadım dedim çok dalga geçti beceriksiz diye
başladı yapmaya ilk 10saniye karın kaslarını sıkıp durdu sıkıntı yok ama sonra titremeye başladı zormuş yaw diyor
plank ciddi anlamda zor ama yaww.squatta öyle

canın mı yanıyor canım...
birde hissetmiyorum karnımı hala helede alt tarafı ne zaman gecer
iç dikişler geriliyor ama sanırım benim sezeryan yerim değil diğer ameliyatların yeri.birinci doğumda öyle bir sıkıntım yoktu ama bu ikincide benim hala hissedemedeğim kısım var maalesef.

iç dikişler geriliyor ama sanırım benim sezeryan yerim değil diğer ameliyatların yeri.birinci doğumda öyle bir sıkıntım yoktu ama bu ikincide benim hala hissedemedeğim kısım var maalesef.
erken daha geçer diyorlar ama bakalım birde kilo olunca daha zor geçiyormuş

Hoşbuldum. Ay neyse her gün bildirim konusu beni ürküttü ben kendi günlüğümden devam edeyim haha. :KK31::KK31::KK31:
kuralları yumuşatmaya çalışıyoruz cuma takımları gibi sert olsun istemiyoruz.yeni başladık zaten.bikaç kuralda oynamalar olacak

X