Fitotellalar

arkadaşlar diyet yapıyoruz diyoruz çekirdek yiyorsunuz.
biraz dikkat etsek biraz emek versek bu işe...
yani kimsenin yediğinde içtiğimde gözümüz yok ama maşallah kilolar 1 kilo -1kilo geliyor giderken 300-400 gr olarak gidiyor.
bu hafta biraz sıkıyoruz kemerleri herkes ne yapabilecek görelim bir çünkü sıcaklar bastırdı...
herkese bir rahavet çöktü...
çekirdek ,turşu ,pasta, dondurma, yiyenleri park kısmına alalım kadınlar külübünün
lütfen burası diyet alanı.
amacımız diyet
burası diyet topiği...
fit olacağız ,fit olmak amacımız...

güzel konuya değinmişsin.çok inceleyemiyorum kaçgündür menüleri.bu hafta sıfır kaçamak yapalım arkadaşlar.kaçamak yapana gerekirse ceza verelim.

güzel konuya değinmişsin.çok inceleyemiyorum kaçgündür menüleri.bu hafta sıfır kaçamak yapalım arkadaşlar.kaçamak yapana gerekirse ceza verelim.
kaçamak değil olay robat değiliz suhan ama menülerimiz diyet menüsüne uygun menüler olsun
ödül günümüz olsun herkes bir gün ödül koysun önüne şuna varırsam şunu yerim gibi.

kızlar yorumlar üzerine yazma gereği duydum
-tartıdan iki gün önce ödem yapacak şeyler yemiyoruz.(kuru fasulye,nohut,turşu vb)
-haftanın bir günü sadece 1 öğünü 650 kaloriyi geçmeyecek ödül ,(haftalık en az 350gr vermek şartıyla)
-kaçamak yapana günlük egzersizler harici spor ve menü cezası vardır
-günlük mutlaka 1 kupa ödem atıcı bitki çayı içelim

harika bence tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…