Fitotellalar

daha bunların üstüne iki adet incirde mi yedin kız şeker komasına iyi girmemişşin

daha bunların üstüne iki adet incirde mi yedin kız şeker komasına iyi girmemişşin

ama gece 11 gibi yedim incrleri.. çok saat geçmişti üstünden.. sorma aslında acıktım bilem ama sütlü çetene ve incirle bastırdım

ama gece 11 gibi yedim incrleri.. çok saat geçmişti üstünden.. sorma aslında acıktım bilem ama sütlü çetene ve incirle bastırdım
little dora dora duy bunları dün benim minnak az şekerli muhallebiye laf etti gelde duy bunları
ben dün sadece 1adet çikolop yedim muhallebeyi dora kızınca yemedim bugün işe getirdim bakalım öğleden sonra acıkırsam çok zor durumda olursam yerim. ki boyutu çekip atarım minnak

güzelim doğruyu şöyle bak kızmayacağım başka ne yedin uyku arasında yolda giderken filan aklından çıkan başka birşeyler var mı

hariko kilonu boyunu bilsek ideal kilonu hesaplardık.yeme alıkanlıklarına bakalım bakalım 1 hafta

HANIMLAR
haftalık bu listeye suyunuzu yazacağım en azından bir gün az içersek diğer gün yükseltelim diye.
yanlış hatalı olan lütfen yazsın şuan 5 kişiyiz doğrumu kayıt bakanı harikamo

kızlar yaa çççok güldüm
bir o kadar da utandım ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…