Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Gecmis olsun ben de oyleyim bir gun sirtim bir gun eklem yerlerim bir gun kolum gogus kafesim bacagim zaman zaman ic organlarim yaklasik 1 aydir boyle.tahlillerim temiz check up ta yaptirdim. Cok can sıkıcı bir durum
Aynen onun da herşey temiz,çaresi ne bı bilsem, huzurevi gibi oldu evimiz sürekli ah ediyor kalkıp otururken, akupunktur denemek istiyorum ama hem pandemi var hemde fiyatlar pahalı. Bı çaresi olmalı. Size de geçmiş olsun

Tesekkur ederim Sormayin hem pandemi var hemde ucretler cok ucuk. Hepimize sifa versin Allah takmamak gerekiyor aslinda ama ben kendimi dinlemeyi birakamiyorum ne yazik ki. Surekli aklim agriyan yerlerde. Onun pesinde acaba diye baslayan kotu hastaliklar. Anksiyete ve panik atagimda var.

Kendini sıcak tutup d vitamini magnezyum takviyesi alin

Kendini sıcak tutup d vitamini magnezyum takviyesi alin
B12 degerime baktirdim 79 du cok cok dusuk. Gunluk ignem bitti haftaliga gectim. D vitaminine hic baktirmadim ama. Magnezyum degerim normal ekstra kullansam zarari olur mu acaba? Cunku bu yorgunluktan biktim

B12 degerime baktirdim 79 du cok cok dusuk. Gunluk ignem bitti haftaliga gectim. D vitaminine hic baktirmadim ama. Magnezyum degerim normal ekstra kullansam zarari olur mu acaba? Cunku bu yorgunluktan biktim
Canim d vitamini eksiksede eklem ağrıları oluyor baktir onada ben kullanıyordum magron benimde iyidi magnezyum ama bisey olmaz vücut kendi fazlasını atar

Canim d vitamini eksiksede eklem ağrıları oluyor baktir onada ben kullanıyordum magron benimde iyidi magnezyum ama bisey olmaz vücut kendi fazlasını atar
Tamamdir cok tesekkur ederim bunu bilmiyordum Siz suan nasilsiniz peki

Canim ben hamileyim sadece cok halsizim hamileyken ilac kullanamıyorum normalde fizik tedavi bana ilac yazmıştı 6 ay kullandım
Anladim ben de yakin zamanda gitmek istiyorum ama covidden dolayi korkuyorum. Allah bagislasin insallah Benimde 2,5 yasinda ikizlerim var.

Anladim ben de yakin zamanda gitmek istiyorum ama covidden dolayi korkuyorum. Allah bagislasin insallah Benimde 2,5 yasinda ikizlerim var.
Benimde 3 yasinda kizim var zaten bu hastalık uykusuzluk tetikliyor ben uyuyamadım kızımda hic seninde ikimis sende uyumadin büyük ihtimal

Benimde 3 yasinda kizim var zaten bu hastalık uykusuzluk tetikliyor ben uyuyamadım kızımda hic seninde ikimis sende uyumadin büyük ihtimal
Evet tek basima baktigim icin asiri yoruldum uzerine pandemide eklendi birden kendimi bunlarin icinde buldum.

Merhaba, acaba fibromiyalji boğazda yanma hissi de oluşturur mu? Gerçi psikolojik de olabilir bilmiyorum. İçten yanma ve yumru gibi. Lenf bezim de şişmiş olabilir çünkü koltuk altımda büyümeyen ama sert olan beze var. Vücudumun çeşitli yerlerinde hep ağrılar var. Sırt, bacak, göğüs vs geziyor sürekli.

Bahsettiğiniz boğazda yanma hissi boğaz reflüsü de olabilir. Larengofarengeal olarak geçiyor adı. 8 aydır çekiyorum. Ama şuda var. Hem fibromiyalji hem boğaz reflüsü olabilirsiniz. Bir dahiliye doktoruna danışmanızda fayda var. Geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar nolur cvb verin ben panik atak hastasıyım çocukluktan beri. 2 yıl önce ağır atak geçirdim iki kürek kemiğimin arasında yabancı bir donuk ağrı mahvetti beni iyice arttı ağrım ilaç tedavisi başladım. Sonra ilaçları bırakmaya başladım gebelik için Eylül ayında hamileydim koltuk altında bir acı kaldıramıyorum saçımı bile toplayamadım yırtılcak sanki bütün vücudum ağrıyor düşük yaptım hemen doktora gittim 2 mr çekildi servikal dorsal bişey çıkmadı şükür. Kanser oldugumu düşünüyorum sürekli okadar yorgunum ki el bileğim ağrıyo tutamıyorum hissetmiyorum sağ göğüs kafesim batıyor üst baldırlarım acıyor.. Ağzımda metalik tat var ya noluyor böyle.. Doktor fibromiyalji dir dedi ama hiç araştırılmadı bana yardım edin başka nereye gideyim

Ne doktoruna gittiniz acaba? Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü değil de Romatolojiye gitmek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…