Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Canim Allah yardımcın olsun bende o ağrıları çektim fizik tedavi doktoru bana duxet diye bi ilaç verdi 6 ay kulandim şuan iyim ilacı bitireli bi 6 ay oldu

Korono korkusuyla gidemiyorum hastaneye ne günlere kaldık ağrılarla yaşıyorum işte napalm Allah başka dert vermesin

Bende de şişkinlik cok oluyor kaburgalarımı sıkıştırıyor bazen nefes darlığı bile yapıyor kabızlık var Bi de o da ayrı Bi sıkıntı

merhaba bence transdermal bant deneyebilirsiniz. Bu tarz hastalara fayda sağladığını duydum .

Şu anda ben aynı durumdayim nasıl oldun cnm gectimi ağrıların omuzum sırtım ağrıdan ölüyorum

Eşim de fibromiyalji hastasıydı.Denemediğitedavi tedavi yöntemi kalmadı. En son güvendiği bir arkadaşı vasıtasıyla akıllı sağlık bantları ile tanıştı. Şimdi bu bantları kullanıyor. Allah'a şükür çok iyi ve morali çok yüksek.

Ben de fibromiyalji hastasıydım.Denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. En son güvendiğim bir arkadaşım vasıtasıyla akıllı sağlık bantları ile tanıştım. Şimdi bu bantları kullanıyoumr. Allah'a şükür çok iyiyim ve moralim çok yüksek.

Korono korkusuyla gidemiyorum hastaneye ne günlere kaldık ağrılarla yaşıyorum işte napalm Allah başka dert vermesin
Ben de fibromiyalji hastasıydım.Denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. En son güvendiğim bir arkadaşım vasıtasıyla akıllı sağlık bantları ile tanıştım. Şimdi bu bantları kullanıyoumr. Allah'a şükür çok iyiyim ve moralim çok yüksek.

Ürün tanıtımı yapmaya mı geldiniz? Aynı mesajı önce eşiniz adına, şimdi kendi adınıza yazmışsınız. Reklam yaparak ürün satmaya çalışmanız yersiz. Yöneticiler gereğini yapacaktır.

Hanımefendi siz mi eşiniz fibromiyaljisiniz önce buna bir karar verin, insanların gözüne soka soka 8 dakika arayla yazdığınız bu mesajlar reklam diye bağırıyor.

Rica etsem doktorluğunuzun adını soyadını şehrini ve telefon numarasını verebilir misiniz? Ben annemi kaybettikten sonra ağrılarım çoğaldı da

Aynı şikayetler bende de var maalesef. Bu aralar mide ağrısı çok çekiyorum şişkinlik ağrı. İnsanın aklına bir sürü hastalık geliyor

Slm ağrılarım çok arti bide hamileyim havalar sogdu ağrım başladı dulex kullanıyordum hamile olunca kullanamadım 1 senedir fibromiyarji cekiyorm korkmaya başladım agri nedeni ne diye kemik agrisii hep kansere çıkıyor bi yandanda bisey olsa bi senede çoktan çıkardı diyorum psikolojim alt üst Allah yardımcımız olsun

Konu baya eski ama hala bu sıkıntıyı yasayan var mi

Eşim, hep agri hep agri, uzansa,otursa,ayakta hep agri hiç dinlenemiyir
Gecmis olsun ben de oyleyim bir gun sirtim bir gun eklem yerlerim bir gun kolum gogus kafesim bacagim zaman zaman ic organlarim yaklasik 1 aydir boyle.tahlillerim temiz check up ta yaptirdim. Cok can sıkıcı bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…