Anksiyete&Panik Bozukluk

Merhabalar. Yine sayfada ankisyetesi olan insanları arar konuşmak dertleşmek isterken yazınıza rastladım. Çoğu şey benziyor hepsini yaşadım bunların inanın ve zamanla farklı şekilde yaşayabiliyorsunuz bunu. Bende şuan zor zamanlar geçiriyorum anksiyete gerçekten çok zor yalnızca yaşayan bilir bu durumu. Ben düşüncelerle başa çıkabiliyorum ancak en ufak fiziksel belirti beni çok çaresiz bırakıyor. Özellikle bu sıralar vcudumda anlamlandıramadığım bir his var. Buna his diyorum çünkü ağrı sızı uyuşma değil. Organlarınız gıdıklanıyor gibi değişik bir his. Ve ardından gelen ıkınma hissi. Yanlış duymadınız. Ikınma hissi geliyor ve birsüreliğine rahatlıyorum. Bunu doktoruma söylediğimde bunun bir sinirsel rahatlama yöntemi gibi birşey olduğundan bahsetmişti. Bunu yada benzer bir durumu yaşayan varmı acaba? Huzursuzluk sanki damarlarınızdw hissediyorsunuz. Kan değerlerimde çok düşük. Kan ilacı ve vitamin takviyeleri almaya başladım(ne kadar ilaç içme fobim olsada) bağlanşitılı olabileceğini duymuştum ufak bir katkısıda olursa burdan size de mutlaka öneririm. Cevaplarınızı bekliyorum. Sizede çok geçmiş olsun peki şimdi nasılsınız
Çok geçmiş olsun herkezde farklı demekki bana bayılma hissi geliyor bazen iç sıkıntısı ve şu ara da nefes kesilmesi oluyor bi anda boğuluyorum gibi çok korkunç bişey ölecek gibi oluyorum ve o an çok panikliyorum çok çaresiz hissediyorum kendimi

Rutin yok.Fiziksel belirti olarak bugün çok şiddetliydi. Genelde mütemadiyen süren hızlı kalp atımı olur ki onu da ilaçla büyük ölçüde hallettim gibi. Kaygı vs sürekli var.
Ama bugün yaşadığım atağın benzerini yıllar yıllar önce yaşamıştım.Epey sarstı.Beynimle savaş halindeyim...
Anlıyorum demeniz bile o kadar iyi hissettirdi ki mesela şu

Merhaba İzzet Güllü yü dinleyin lutfen her yorum yaptıgımda yazarım bende gecen sene buldum tüm kıtaplarını aldım vıdeoları ızledım telkın yaptım sizde arastırın lütfen

X