FEMARA+OVITRELLE

Ah kuzum. Ben de çok yoğun çalışıyorum. Seni çok iyi anlıyorum. Ben de perşembe oldum iğneyi. Bugün bi akıntı geldi bi umut diyorum belki tutmuştur aklım gidiyor devamlı

Benim de belim de ağrı var. Hadi bakalım az daha sabredelim.

Benim de belim de ağrı var. Hadi bakalım az daha sabredelim
Bence olumsuz düşünme, neden kiste dönüşsün ki, sanmıyorum. Ne zaman olmuştu iğne?

İnşallah hepimiz bu ay güzel haberler alacağız
Aşırı sol bacağa vuran ağrı ve o tarafa doğru bel ağrısı var. Henüz daha 6. Günümdeyim iğne etkisi hala devam ediyor sanırım ve adet olacak gibi hissediyorum bugünden beri lavboya gidip baktım ki akıntı var. İğne etkisi kaç güne geçiyor acaba

Gerçekten bacak ağrısı bende de var belimde agrıyor. Okuduğum kadarıyla 7-8 günde geciyormuş….
Ama bu kasık batmaları ve belime vurması canımı yakıyor.
Hic anlam veremedim nedir bu

10. Gün iğnenin etkisi gecmemis midir ya ?

Gerçekten bacak ağrısı bende de var belimde agrıyor. Okuduğum kadarıyla 7-8 günde geciyormuş….
Ama bu kasık batmaları ve belime vurması canımı yakıyor.
Hic anlam veremedim nedir bu
Merhaba bende klomen kullandim carsamba aksamida igne vuruldum bugun 9. Gunum adet sancisi gibi bir agri var karnimda sizde durumlar nasil insallah hepimiz bu ay hayirlisiyla guzel haberler aliriz

Dayanamadım test yaptım negatifi gördüm 11.gün.
Belde agrı
Kasıklarda aşırı batma hissi
Akıntım var biraz
Göğüslerde agru yok ama dolu dolu
canım belkıde ıgne etkısı yenı gecmıstır , erken bence
ben burda 12.negatıf olup-14 gun pozıtıf olan gördüm

iğne etkısı kısıden kısıye degısıyor canım
benım ılk asılamamda 9gun gecmıstı , gecen ay resmen 12.güne kadar sılık cızgı cıkmıstı cok geç gitti iğne etkisi.
benımde bacak agrım ve kasık agrım var ama ıgne etkısı bende kı cunku ıgne sonrası 4.günüm daha

Bende yarın ilk defa ovitrrelle iğnesini olacağım doktor iğneden sonraki günleri iliskiyi önerdi ama erken yaoilmasi veya öncesinde yapılması da ihtimali artirtmi lütfen yardımcı olun hiç hir bilgim yok

İğneden bir gece once iğne oldugun gece ve bir gün sonrasını değerlendir canım. Sonra bir dolu bir boş dedi doktor bana. Ama senin doktorun sana özel günler verdiyse onu dinle lütfen

Selam canim bende 3 yillik evliyim senin gibi bekarken pkoluydum ama haberm yoktu gecen sene ögrendim hep adetim gecikiyodu hatta bikeresinde 1 sene adet görmedim ve asiiri kilo aldim. Bende senin gibi doktorlara gidip geliyorum klomen tedavisi görüyorum aslinda önceden söyleselerdi belki smdi bi cocugum oludu suan tedavimin basindayim sanirm bende femara ve igneye baslicagim hakkmzda hayirlisi bu arada yurt disindaym burdakiler anlamiyo diye istanbula geldim kontrole ins seneye kadar hamile kakirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…