FEMARA+OVITRELLE

Kızlllaaarrr belirtilerinizi yazınnnn çok beraber bekleyelim
Benim iğneden sonraki gün kasık ağrısı oldu baya hem de. Sonraki günler ağrı gitti. Şuan ara ara solda kasık batması var hafif iğne etkisi sanırım. Perşembe oldum iğneyi. İğnenin 5. Günümdeyim daha. Ama akıntı falan yok denecek kadar az :KK43: Tuttu mu tutmadı mı diye kendimi yiyorum kendimi dinlemekten daha çok yeni olmasına rağmen 😂 Bi de gaz var karnımda

Benim iğneden sonraki gün kasık ağrısı oldu baya hem de. Sonraki günler ağrı gitti. Şuan ara ara solda kasık batması var hafif iğne etkisi sanırım. Perşembe oldum iğneyi. İğnenin 5. Günümdeyim daha. Ama akıntı falan yok denecek kadar az :KK43: Tuttu mu tutmadı mı diye kendimi yiyorum kendimi dinlemekten daha çok yeni olmasına rağmen 😂 Bi de gaz var karnımda
İnsallaahhh tutmuştur 💕
Belirtilere çok takılmayın kızlar, iğne de baya hamilelik belirtisi yapıyor .

Nerdeyse aynı seyler bende hep akıntım olurdu iğneden sonra cok az akıntım gelir oldu. Bi din sarı yapıskan geldi

10. Gün iğnenin etkisi gecmemis midir ya ?
canım ben ıkı asılama ,bır ıgne tedavısı gormus ve erkenden testlere baslamıs bırı olarak bekle derım,
en az 12 gun.
benım gecen ay cok gec gectı ıgne etkısı dusun 12.gun sılık cızgı vardı kan verdım 3,5 cıkmsıtı .
10gunde yalancı pozıtıf verebılır, belkıde gecmıstır vucuda gore degsııyor

Merhabaa bende femara kullandım pazartesi günü çatlatma iğnesi yaptım değerlendirme sürecindeyim😊 ilk denemem sayılır geçen ay da yaptım ama onu saymıyorum çünkü covid olduk ailecek iğneden sonra hiç değerlendiremedik. 5 yıldır 2.çocuğumuzu istiyoruz

Ne gibi belirtileriniz var şuannnn.
Benim ilk 2 gün aşırı gaz oldu
Daha sonra kasıklarım cok sisti resmen balon gibiyim.
Son 2 gundur kasık agrısı+ bel agrısı var
Normalde cok akıntım olurdu ama gelmiyor iğneden sonra.
Bugun 9.günüm
selam benımde bugün 7. günüm ne zaman test yaoacaksın

Ne gibi belirtileriniz var şuannnn.
Benim ilk 2 gün aşırı gaz oldu
Daha sonra kasıklarım cok sisti resmen balon gibiyim.
Son 2 gundur kasık agrısı+ bel agrısı var
Normalde cok akıntım olurdu ama gelmiyor iğneden sonra.
Bugun 9.günüm
canımm sen ıgne sonrası nasıl ılıskı degerlendırmıstın?

Benim de reglime 7 gün var, zor sabrediyorum. Adet olacakmış gibi bir halim var ama gebelik belirtisi de oluyor bazı şeyler. İnşallah bayram müjdesi olur😊.
Benim normalde her adet döngüsünde aşırı akıntım olurdu. Ama bı ay iğneden sonra resmen kesildi. Cok cok az geliyor. Kasıklarım ağrıyor ve göbeğim bir balon gibi şiş. Kiste mi dönüştü acabbaaa 🥺

Çıkmaz bence yalancı çıkabilir. Bi 3-4 gün daha sabret bence 🥰
Zaten 4 gün sonra yapsam olur. Cünkü iğnedem 14.gün sonra yapın diyolar. 28 de bat benim. Ama dayaaannaamıyorrrumm. Çok yoğun çalısıyorum gün icinde bunları düşüncek hic vaktim olmuyor ama her boş kaldığımda su icerken wc de yemek yerken bebişi düsünüyorum. Olacak mı olmayacak mı diye. Bazen diyorum delirdim herhalde abartıyorum diyorum ama kendimi alamıyorum :KK43:

Ya kızlar yorumları okudum da şimdi gerçekten hepimizde aynı şikayetler. Bende düşünmeden edemiyorm olursa insllah ilk çocuğum olacak daha önce 2 defa düşük yaptım kimyasal gebelikten . 14 Nisan'da iğne oldum ve şuan beklemedeyim belimde ağrı oluyor ve genelde sol tarafıma bı ağrı saplanıyor ara ara 🤲 Rabb'im sağlıkli hayırlısyla hepimizin kucağını doldursun🙏🤲

X