FEMARA+OVITRELLE

Progesteron testi 60 cikti bu ay acaba yüksekliği hap kullandım diye mi başına gelen varsa yazabilir mi lutfen

İğneden sonra 14 15 günde adet mi olunuyor?

Teşekkürler canımmmm

Kızlar bugub kontorle gıttım 1 tane yumurtam buyumus 15 mm olmuş perşembe ipneyi vur dedi benim size sorum rahim duvarı kalınlıgı 4 mm dedi incemi kalınlasırmı kensısı doktor ince yada kalın demedi

Merhaba canım şimdi ne durumdasın... Bende pko var ama ben kendim tercihim olarak hep alternatif tıpta aradım çözümü... Herşeyden önce kilo verdim. Soğan kürü adet söktürücü olarak kullandım.... Hayırlı demlemekten baktığım için hayıt hapı kullandım. Çakşır suyu kullandım. Çok sabrettim. Hep dua ettim. Bunları kullanırken de hep dedim şifa yalnızca senden medet senden diye.... Şükürler olsun kızımla 28. Haftamızın içindeyiz. Umutsuzluk sürecin iz bitip kabullenme sürecin iz başladığında gelecek miniğin sana... Bu çok çok zor kabullenme süreci ama.......tevekkül et her zaman...

Canım bende her yolu denedim. Ama olmadı. Soğan kürleri otlar incir kürleri denedim ama olmadı. Hiç olmayacakmış gibi hissediyorum.
Çatlatma iğnesinin 15.günündeyim 18 nisan bat. Suan beklemedeyim. Ama adet olacak gibi hissediyorum…
Sadece his. Cunku cok yorucu bir sürec. Sanki ben bu duyguyu hic yasayamayacak gibiyim…hamilesin lütfen benim için dua et

Kızlar bugub kontorle gıttım 1 tane yumurtam buyumus 15 mm olmuş perşembe ipneyi vur dedi benim size sorum rahim duvarı kalınlıgı 4 mm dedi incemi kalınlasırmı kensısı doktor ince yada kalın demedi
Rahim ince sanki kuzum. Gebelik olsa bile tutunabililir mi bilmiyorum sen onu ihmal etme muhakkak sor gene belki ben yanlış biliyorumdur

Etmez miyim canım 7 yıl uğraştım. Ama yöntem değişmedim. Sende hangi yoldan devam ediyosan ordan devam et canım. Hiç vazgeçmedim desem yalan olur çünkü insan çoğu kez üstelik de her adet olduğunda yada her negatif testte isyan edecek duruma geliyor ama en önemli si kabullenmek çoook zor ama bi yerden sonra gerçekten kabul ediyosun. Dualarım tüm isteyenlerle. Allah ım en kısa sürede nasip etsin sağlıkla inşallah sevinirsin inşallah canımmm

Canım benim allah sağlık ile kucağına almayı nasip etsin. Sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…