Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç yum oluşmadı mi yani canım hakkında hayırlısı olsun insallahh igneyle kaliteli yumoslarn sonunda meleğine kavuşursun
amin sağol canım. hiç olmadı doktorda şaşırdı yumurtalıklarım çok dirençliymiş. 3 ay klomen kullanmıştım daha önce 2. ay bitane oluşmuştu. femerada hiç oluşmadı. iğneler için rapor çıkardı bana.

Benimde mesela klomene cevap verdiği halde bide kendiliğinden catliyodu dollenmiyodu. Femara aslında daha ağır ama demek ki yumlarin baya direncli pko mu vardı canım sende

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inş. ikisinide kullanıyorum cnm. b vitaminide kullanıyorum
Amin canimm çok saol. Tez zamanda sise de olsun insallahh... Onlar biraz daha direnci düşürüyor diye biliyorum. Bide beslenme etkiliyo glisemik indeksi düşük yiyecekler yiyerek beslenince yumlar daha iyi cevap veriyo

canım klomen kullandığında yumurta gelişimi olmamışmıydı ?

Bende bu ay femara ve tarcini kullandim.diktor yumurta cok guzel gelismis dedi. Ama dollenme gerceklesmiyor.
Benimde klomenle öyle oluyodu döllenme gerçekleşmiyordu sende de pco varsa glifor inofolic combi kullan canım tavsiye ederm hayıt denediniz mi kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…