Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hımm sen adetlisin o zaman şu an öyle mi insallahh her şey güzel olur yeni ay yeni umutlar olsun bol dua et herkesten dua al:nazar::dua:
Aynen canım adetliyim bugün bitiyor hayırlısıyla artık çalışmalar başlasın :) bu arada ısrarla çevremden belime yakı vurmamı söylüyorlar acaba duyan bilen fikri olan var mı bu konu hakkında bi kaç yerde okumuştum yakı vurularak hamile kalındığını.

Aynen canım adetliyim bugün bitiyor hayırlısıyla artık çalışmalar başlasın :) bu arada ısrarla çevremden belime yakı vurmamı söylüyorlar acaba duyan bilen fikri olan var mı bu konu hakkında bi kaç yerde okumuştum yakı vurularak hamile kalındığını.
Bende duydum hatta uyguladım :KK48: her duyduğumuzu yapmaktan bi hoş olmuştuk deneyebilirsin canimm zatari olmaz bence

Bende duydum hatta uyguladım :KK48: her duyduğumuzu yapmaktan bi hoş olmuştuk deneyebilirsin canimm zatari olmaz bence
Gebe kaldığın ay mı kullanmıştın canım. Birde nasıl uyguladın? ben reglin biter bitmez diye duydum ama acaba yumurtlama döneminde mi yapmak daha iyi olur ki

Gebe kaldığın ay mı kullanmıştın canım. Birde nasıl uyguladın? ben reglin biter bitmez diye duydum ama acaba yumurtlama döneminde mi yapmak daha iyi olur ki
Çok önce uyguladım canimcim ya hatırlamıyorum bile yum döneminde diye hatırlıyorum sanki hatta banyo yapmayın diye okumuştum

Kizlar merhaba ben de araniza yeni katilanlardanim. 3 ay klomen verdi doktorum pko var ben de de , adet duzensizligi filan. Ama vucudum klomene hic tepki vermedi simdi ve yumurtalik takibi yaptiriyorum daha buyumemisler dedi ve letrozol verdi 5 gun boyunca yarim tablet kullanmam lazim. Bu letrozol ve femara ayni sheymis sanirim. Bunu ne kdr sure ve nasil kullanip hamile kaldiniz acaba? Klomene tepki vermeyince psikolojim baya bozuldu benim. Bide shu an incir kurune basladim. Bal tarcin corek otunu da ihmal etmiyorum. 1,5 yildir hamile kalamiyorum hic :KK43:

Kizlar merhaba ben de araniza yeni katilanlardanim. 3 ay klomen verdi doktorum pko var ben de de , adet duzensizligi filan. Ama vucudum klomene hic tepki vermedi simdi ve yumurtalik takibi yaptiriyorum daha buyumemisler dedi ve letrozol verdi 5 gun boyunca yarim tablet kullanmam lazim. Bu letrozol ve femara ayni sheymis sanirim. Bunu ne kdr sure ve nasil kullanip hamile kaldiniz acaba? Klomene tepki vermeyince psikolojim baya bozuldu benim. Bide shu an incir kurune basladim. Bal tarcin corek otunu da ihmal etmiyorum. 1,5 yildir hamile kalamiyorum hic :KK43:
Merhaba canım bende 15. Ayım da kaldım elhamdulillah. Klomen kullanmama yum lar gelişmesine ve çatlamasina rağmen gebelik oluşmadı demek ki kaliteli yum olmadı veya nasipte yokmuş sonra başka bi doktora gittim femara başladı günde 2 kere adetin 4. Günü basladum ben 5 gün kullandım 10 gün sonra kontrole gittim 15 mm yum vardı çatlatma vermedi kendi haline bıraktık ve çok şükür ki meleğim benimle.. Rabbim sana ve isteyen herkese versin aminn

Gelişmeleri bize haberdar et canimm

Kızlar merhaba.
Bende dün 2.ay için kullanmaya başladım. 3 defa klomen tedavisi gördüm ama yumurta konusunda başarılı olamadı. Başka bi şehirde başka doktora gittim, rahim filmi çekindim. Şükür ki az bi tıkanıklık varmış o açıldı. İlk ay femarayla iki yumurtam oldu ama eşim yanımda olmadığı için değerlendiremedik. Bu ay olumlu sonuçlar alırız inşallah hep birlikte..
Canum naptin var mı bi gelişme merak ettim

X