Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nurumcan94

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
2.271
3.401
30
Evet kızlar başlıktan anlaşıldığı gibi bu ay femara kullandım ilk defa; daha önce klomen öyküm var ama hiç hamile kalamadım. Başka bi doktora gittim ve bu ilacı verdi var mı başka kullanan kullanmakta olan bana umut olun kızlar belirtileri paylaşalım inşallah bu ay güzel haberler alalım Allahın izniyle. Bide bu ilaç tek yumurta ama kaliteli yumurta olusturuyomus

Not : polikistik over hastasıyım 14 aydir bebek istiyoruz.

Son düzenleme:
Selam canimm çok şükür biri cevap yazdı :) bende şu an yumurtluyum galiba 15 mm bi tane yum gelişmiş çatlatma vermedi kendi haline bıraktık hayırlısı inşallah

Çok şükür hamile kalmışsın canım inşllah saglikla sıhhatli kucağına da alırsın .Benim de doktorum femara veridgi ilk ay gebelik oluştu :) ama malesef 6 haftalıkken kalbi durdu çok şükürki hamile kalabilmiştim gerçekten çok iyibii ilaç pko olanlara .ocak ayında kürtaj oldum ondan sonra iki kere daha femara kullandım ama ilişkilere falan hic dikkat etmedim özgüven gelmişti kesin hamile kalirim sandım ama olmadı ağustos ayında tekrar alıp kullandım çok şükür ki oluştu gebelik ama oda k8myasal gebelik oldu .bu ayda genetik test araştırması yapicaz düşüklerimi sebbeini öğrenmek için .ama ayriyettende bu ay yine femara kullancam pek etmicem :)

Saol canum benumm çok şükür oldu Rabbim nasip etti önemli olan bundan sonrası inşallah hayirla sağlıkla ilerler dualarını esirgeme :) Rabbim isteyen herkese versin çok zor gerçekten yaşamayan anlamaz kimsenin hiçbir ananın kucağı boş kalmasın insallahh canumm yaa 15 aydır hep negatif sonuç alınca insan bi afalliyo ama çok muhteşem bı duyguymuş Rabbimm sana ve isteyen herkese nasip etsin aminnn.. İnşallah bi daha ki hamileliginde sağlıkla ilerlesin canumm dua et ilişkiye dikkat et meleğin gelir sana çünkü hamile kalabiliyosun bu çok güzel bişey :))

Kızlar merhaba.
Bende dün 2.ay için kullanmaya başladım. 3 defa klomen tedavisi gördüm ama yumurta konusunda başarılı olamadı. Başka bi şehirde başka doktora gittim, rahim filmi çekindim. Şükür ki az bi tıkanıklık varmış o açıldı. İlk ay femarayla iki yumurtam oldu ama eşim yanımda olmadığı için değerlendiremedik. Bu ay olumlu sonuçlar alırız inşallah hep birlikte..

Bnde senle aynı durumdaydim canım 4 veya 5 kere klomen kullandım. Yumurtam oluştu çatladı ama döllenme di en sonunda işini bilen ınfertilite uzmanı prof a gittim muayene etti tahlilleri me baktı falan direk femara başladı ve çok şükür ki meleğim benimle... Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin insallahhh

Amin...Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş cnm. Sorunun neydi cnm senin bende pko var 21 aydır bebek istiyoruz
Aminn canimm aminn insallahh :) benim sorunum da pkoydu 15. Ayım da femaranin vesilesiyle hamile kaldım. Çok sukur ilk femara kullanisindi demi

Ayy gerçekten aynıymış durumlarımız ya inşallah bende hamile kalabilirim o konuda da aynı durumda oluruzz inşallah bende pko hastasıyım 14ay oldu bu ay.
klomenle 1 defa yumurtam oluştu sonrasında olmadı 2 defa, hep 2 ay 2,5 ay gecikmelerle regl oldum. Bakalım femara iyi gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…