Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bugun basladım canım hadi bakalım inş güzel haberler alırız hepimizde

Güzel güzel gelişsin yumoslar iniz bebişlerinize kavusun insalahh canlar

Kizlar ben dun muayeneye gitdim 5 gun yarim tablet femara kullanmistim. 2 tane yumosh buyumus biri 9mm digeri 12mm. Simdi doktorum bana pazartesi beraberlik onermis. pazatesine kadar bu yumoshlar yetisirmi acaba? Daha kucuk gibiler benim icin. Bide esim sali gelebilecek, sehir disinda. Ovulasyonumu kacirmaktan da korkuyorum o kdr ugrastim, o kdr ilac kullandim. Sali gelirse gecikirmiyiz acaba diye merak ediyorum.

Yani kacinci gün olmus oluyo canım yumos kontrolun

Bende oyle shu gunu diye bisey yok ya zaten adetim 1 aydan fazla gecikiyor, duzensiz adetim benim.
Canum mesela benim 14. Günde 15 mm yum vardı doktor 3 gn sonraya gün asır ilişki önermişti eşim o 3 gün şehir dışındaydı dondüğü gün ilişki oldu o gün gelmiş meleğim elhamdulillah

Canum mesela benim 14. Günde 15 mm yum vardı doktor 3 gn sonraya gün asır ilişki önermişti eşim o 3 gün şehir dışındaydı dondüğü gün ilişki oldu o gün gelmiş meleğim elhamdulillah

hmm 15mm boyutuna 3 gun sonra dediyse benimkiler 17 kasimda 12 mm idi, 20 kasim iliski dedigine gore 4 gunde buyurler diye tahmin etmisler, Insallah oyle kisa zamanda buyurlerse iyi. ama benimkiler onceki hafta 8mm idi 1 hafta sonra 12 mm idi. Ben yavas buyuduklerini dusunuyordum, bide ilacla oldugu halde. Bakalim sali yine gidecegim doktora o gun kesin soyleriz dediler.

Rabbim nasip ettiyse olacak insallahh hayirli haberlerinizi alıp hamisler grubu yapalım burayı

Canlarim nasilsiniz bakalim N Nurumcan94 canim bebis nasil nasil gidiyor hamilelik kalp atisini gormussundur kese ile beraber bende adet olmayi bekliyorum adet olunca bebis tedavisine gecucez gecen ay kiat olmus 1 ay ara verildi ilac kullandim insallah nasipse bu aya cabalama var artik bakalim yine neler yasiycaz

İyiyim kuzumm hamislik de iyi gidiyo elhamdulillah kalp atışlarını duydum. Şu dünyadaki en güzel sesmiss. .. Rabbimm isteyen herkese hayırlı zamanda yaşatsın bu muhteşem duyguyu. Güzel ve hayırlı haberlerinizi alalım insallahh canmm.. yine femara mi kullanacaksın kuzum belki tedavisiz bu ay gelr meleğin :)

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Yumurtlama dönemime sanırım çok az kaldı. Maalesef boğazımın tek tarafı çok fena ağrıyor yumurtlama döneminde ilaç kullanımı yumurta kalitesi ya da olası hamileliği etkiler mi ?

Etkilemez die biliyorum canimm tabi çok zor da kalmadıkça kullanmamak. Ben adet e 4 gün kala serum taktılardi gripten yataklara düştüm

Kizlar simdi doktordan ciktim. Yumrtlamisim dun Veya onceki gun. Doktorumun dedigi gunlerde. Ama yumurta 11mm ike catlamis gosteriyor. Simdi ayni yerde 17mm civari bi yumurtam daha var. Tekrar yumurtlama ihtimalim varmi dedi. Olabiliyor dedi. Ama kan tahlil sonucuma gore haber verecekler bana.

Kizlar simdi doktordan ciktim. Yumrtlamisim dun Veya onceki gun. Doktorumun dedigi gunlerde. Ama yumurta 11mm ike catlamis gosteriyor. Simdi ayni yerde 17mm civari bi yumurtam daha var. Tekrar yumurtlama ihtimalim varmi dedi. Olabiliyor dedi. Ama kan tahlil sonucuma gore haber verecekler bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…