Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende oyleydim kuzum bir ay zamanında geliyosa bi ay gecikiyo du ama çok şükür Rabbim bu ay nasip etti. Ben hiç anne olamicam zannediyordum ağlıyordum mektuplar yazıyordum meleğimee ama bu ay mis nasibi cok sukurr

FemarA bitti adetin 4. Gunu gunde iki tane 5 gun kullandim. Yumurta takibine gittim catlatma ignesi vermedi. Sadece o hafta duzenli iliski olsun dedi. Adete 6 gun var. Bekliyorum bakalim bir belirti yok ama.
Bende aynı başladım canimm çatlatma bana da vermedi dediğin gibi duzenli ilişki oldi hatta doktorun dediği 3 gün eşim sehirdisina göreve gitti ve ben çok üzülmüştüm kızmıştım ona ama her şey nafile Rabbim ol desin yeter ki:)) insallahh sende güzel haberler alirsin

İnşallah canim dua et bizim icinde. Peki adet gunune yakin hamilelik belirtilerin var miydi

İnşallah canim dua et bizim icinde. Peki adet gunune yakin hamilelik belirtilerin var miydi
Yani adet belirtileri dışında aman aman bi belirtim yoktu tatlim ya. İlk zamanlar ayırt etmek zor diğer aylar yaşadığım belirtiler yalanmış

Bende oyleydim kuzum bir ay zamanında geliyosa bi ay gecikiyo du ama çok şükür Rabbim bu ay nasip etti. Ben hiç anne olamicam zannediyordum ağlıyordum mektuplar yazıyordum meleğimee ama bu ay mis nasibi cok sukurr
Ayy ne güzel ya valla umut oldu yazdıkların bana da dün kende doktoruma gitmiştim geçen ay başka doktorla olan tedaviyi anlattım, yumurtalın biri 18 x 25 mmydii doktorum o kistti muhtemelen dedi içi su doludur dedi baya üzülmüştüm senin söylediklerin iyi geldi inşallah bende hamileler kervanına katılabilirim

İnsallahh canimm yaa insallahh Allah isterse niye katilmayasin:) senin bat ne zaman yani

N Nurumcan94 canim oncelikle gozun aydin rabbim sagsalim kucagina almayida nasip etsin. Bugun gittigim kontrolde hafif tembellik var dedi dr ve femara yazdi. Buay 12. Gunumde oldugum icin bidahaki adete kaldi insallah gerek kalmaz. Bu ilacin fiyati nedir canim? Sorunun neydide verdi ve bide su dikkatimi cekti benim heray yumurtam oluyor zaten birtane ve catliyo cok sukur sadece 14.gun degilde 17-18 .gunlere kayiyor bazen. Yani gec oluyor. Bu ilacla kac yumurtan olustu ve hangi gun catladi bilgin varmi?

Çok teşekkür ederim canım darısı sizlere olsun tez zamanda :) aminnnn bende pco vardı düzensizlik de vardı klomen denedim 4 5 defa ama fayda etmedi benim 13. Gun gittiğimde 15 mm yumurtam vardı ne zman çatladı çok bilmiyorum ama 30 eylül deki iliskiden kaldığımı düşünüyirum 10 ekim de gebelik testinde silik çizgiyle öğrendim kan verdiğimde 11 çıktı. Mesela klomenle dr yum oluşuyordu hatta çatlıyordi ama döllenme olmuyodu. Femara tek yumurta kaliteli yumurta olusturuyomus canim ben ilk denemede kaldım Rabbime çok şükür bide ben onun yanında pcolularda yum duzenleyici etkisi olan inofolic combi ve glifor da kullandım çok şükür

Anladim canim bendede eskiden pko vardi 4sene olmayinca tuple hamile kaldim dogumdan sonra pko bitti bende. Sonra korunmadigim halde 3sene sonunda kaldim kimyasal oldu. Gene 3sene gecti yeniden kaldim oda malese 6aylik kaybettim simdi korunmayi biraktim tahlillerim guzel esiminkide iyi sadece tembellik dedi bunu yazdi bakalim. Suan bitanr yumurtam varmis 3gune catlar dedi. Olmazsa buay bidahakine femara kullanacagim. İlacin fiyatini yazarmisin hatirliyorsan canim

Tabi canimm insallahh hayirli sonuçlar alırsın fiyatı 110 tl ydi bi tane minnosun varmış şükür yine kalırsın Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…