Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen hatırlıyorum 40 günden falan bahsediyordun normalde.. femara bende 30 günü geçirmedi hiç sende de öyle. bugün de 31. Günse valla iyi duruyon tebrik ettim :):)

Aynen hatırlıyorum 40 günden falan bahsediyordun normalde.. femara bende 30 günü geçirmedi hiç sende de öyle. bugün de 31. Günse valla iyi duruyon tebrik ettim :):)

Aslında durmazdım ama işte ovulasyon silik çıktı birde ilk ay 29 ikinci ay 30 günde adet olduğum için belki bu ay da 31 günde olacağımdır diye düşündüm gerçi ovulasyon az daha koyu çıksa beni kimse tutamazdı o ayrı .. moralimi bozan ovu oldu

Neyse boşver yapma zaten bir kaç gün daha bekle erken test yapmak aşırı sinir bozucu. Adet olcakmışsın gibi bekle hayat sana bi sürpriz yapar belki

Neyse boşver yapma zaten bir kaç gün daha bekle erken test yapmak aşırı sinir bozucu. Adet olcakmışsın gibi bekle hayat sana bi sürpriz yapar belki

Ay inşallah yaa hayır anlamadığım sabah uykumun içinde kasıklarım ağrıyordu dedim kesin oldum uyku ağır bastı kalkınca bakarım dedim birde kasıklarım taş gibiydi neyse kalktım baktım gelen giden yok ağrı da gün içinde bir iki yokladı kayboldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…