Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım hoşgeldin biz de her aydan umutluyuz mutluyuzz sabırlıyız güzel haberlerini bekliyoruz

Çatlatma iğnesi mi o dediğin başka bir iğne mi?hiç duymadım çünkü

Hayırlısı olsun ben de bu aydan sonra ara vermeyi düşünüyorum. Kafadan tamamen atıp hayatına devam etmeye çalış canım inşallah güzel haberi alırsın tez zamanda
Amin canım benim insallh hayırlı haberlerimizi hep birlikte alırız şuan sıkıntılarımızı paylaştığımız gibi mutluluklarımizida hep birlikte paylasiriz

geçmiş olsun. ben de 2 aydır çatlatma iğnesinden sonra sistit oluyorum Allahtan 1 gün sürüyor bol su içiyorum. ki bu zamana kadar hayatımda 1 kez oldum. 2 ay üst üste olmasını kullandığımız ilaçlara bağlıyorum.

kızlar bende bişey soracam çarşamba günü saat 14:30'da çatlatma iğnesi oldum. tabi dün gece eşle buluşma demişti dr. ama eşimin acil bi işi çıktı ve şehir dışına gitti. bugün akşam denesek olur diye düşünüyorum bildiğiniz var mı 2. günde beraber olan? yumurta 36 saatte çatlıyorsa, 24 saatte yaşıyor 60 saatim var. yani bu gece 01:30 kadar vaktim vardır heralde inş :) tabi bazı sitelerde 12-24 saat arası diyor belki benimki 12 saat yaşayacak neyse kısmet olacağı varsa olur

Çatlatma iğnesi mi o dediğin başka bir iğne mi?hiç duymadım çünkü
kusura bakma yeni gördüm sorunu. klomen bende kaliteli yumurta geliştirmemiş 3 yumurtam vardı 2 cm di hepsi ama 1 tanesi çatladı. femara 2 yumurta 2,5 cm yaptı ama çatlayacak mı bilmiyorum. peki çatlamazsa ne yapacağız dedim? ilaçlardan daha etkili olan iğneler var onları kullanacaksın dedi. tabi niye şimdi kullanmıyorum diye sormak aklıma gelmedi

36 saat sora çatlıyor canım bugün olabilecek en erken saati değerlendirin bence

Sağol cani
Sağol canım

Bir kaç gündür idrarımda bi koku var ben ciddi ciddi enfeksiyon mu diye düşünmeye başlıyorum ama ne yanma ne kaşınma ne de idrar yaparken falan ağrı acı yok..sadece koku.. aklıma başka bir seçenekte elimde olmadan geliyor tabi ama belirti olarak bunu hiç duymadığım için kendimi kandırmayayım diyorum sonuç olarak aşırı gaz ve idrarda koku ile hamilelik belirtisi hiç duymadım

Aşırı gazı duymuştum canım günün ne zaman?

Aşırı gazı duymuştum canım günün ne zaman?

Valla canım bilmiyorum ki geçmişte olabilir bugünde olabilir yarında olabilir ilacı kullandığım ilk ay 29 günde ikinci ay 30.günde oldum.. bu ay da 31.günümdeyim. Eğer ritmik olarak artıyorsa her ay bu gün olmam lazım geçen ayı baz alıyorsak bir gün geçti ay benim bu adet düzensizliğim beynimi yakıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…