Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım ben umutluyum senden bu ay takipteyim

Benimde 18. Ay üç kere femara+ ovitrella çatlatma iğnesi kullandım hep negatif sonuçlar şimdide ise basladim tedaviye ara verdim hiçbir sorun yok sanırım psikolojik bütün tetkikler normal yanii

Benim kafamı da eşimin morfolojisi karıştırıyor doktor ısrarla önemli değil diyor ama internetten okuyorum bal gibi de önemli işte

Benimde 18. Ay üç kere femara+ ovitrella çatlatma iğnesi kullandım hep negatif sonuçlar şimdide ise basladim tedaviye ara verdim hiçbir sorun yok sanırım psikolojik bütün tetkikler normal yanii
Başladın mı canım hayırlı olsun sevindim senin adına kafanı başka şeyler meşgul edersen eminim güzel sonucu alacaksın ben de kendimi başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum melisa çayı falan aldım sakinleştirici dinginleştirici :):)

canım merhaba, nasıl gelen giden var mı? inş. hamilesindir bizlere de umut olursun.

Canım ya gelen giden yok ama sabah test yaptım bişey çıkmadı sanırım yine gecikme yaşıyorum moralim bozuldu ilaca rağmen neden gecikme yaşar bi insan

şu anda hamile olan bir arkadaşım iğneden sonra 3. hafta test yapmış negatif çıkmış 6. haftasında sabaha karşı fenalaşarak yataktan uyanmış baş dönmesiyle dr. gitmişler kan testinde öğrenmiş. inşallah senin hikayende böyle olur

bu arada kızlar benim yumurtalar bu ay boşa gitti eşimin işleri nedeniyle iğneden 4 gün sonra birliktelik oldu maalesef. ama ben gene umutlanmak istiyorum çünkü iğneden bir gün önce dr. birliktelik demişti. zaten canlı sağlam bi sperm varsa 72 saate kadar yaşıyormuş yumurtaya denk gelmiştir belki. gelmediyse de şubata kaldı hayeller

İnşallah canım ya peki bu aradaki sürede adet olmuş mu ben iğnede kullanmıyorum sadece femara kullanıyorum

Bende piki gördüğüm gün ve ertesi gününü değerlendiremedim canım ama pikten önceki günü ve pikin 3.gününü değerlendirdim kısmet artık

Bende piki gördüğüm gün ve ertesi gününü değerlendiremedim canım ama pikten önceki günü ve pikin 3.gününü değerlendirdim kısmet artık

3. hafta test yaptığında negatif çıkmış ama arada adet olmadı söylemedi öyle bişey. yani 5. haftada çıkmamış sen daha adetin 32. günündesin dimi?

ben artık saldım açıkçası. 1 yıldır deniyorum olmayınca eşim 10. ayda dr gitti. sperm sayısı 1 mio altındaydı bol lökosit vardı ve 3. derece varikosledi hemen ameliyat dedi. ameliyattan önce antibiyotik verdi 10 gün kullandı ama bu sürede biz keçiboynuzu küründen tut aktardan alınan macun ve ceviz badem incir havuç avokado herşeyi yedik. sonraki testte sayı 42 mio hız %50 çıktı. bu sefer geçen ay benim 2 yumurtam çatlamadı bu ay dr.un çok beğendiği 2 yumurtam vardı ama eşimin işi nedeniyle deneyemedik. açıkçası bütün bunlarda bi hayır vardır. elimizden geleni yapıyoruz. yumurtlamadan önce sonra bunlara takılmayacam artık. olacaksa oluyor. haftasonu hemşire olan komşumla bu konuyu konuştum. 8 yıl çocukları olmamış, eşinde sperm sayısı az kendisinde de yumurta rezerv ve kalitesi düşük. 3 kez tüp bebek denemiş. olmayınca bırakmış ve 2 ay sonra hamile kalmış. nasıl kafada bitiriliyor bilmiyorum ama elimden geldiğince az takvime bakıyorum ve aklıma geldikçe olacaksa olur diyip hayaller kurmuyorum. çook uzun oldu

Gerçekten vakti saati var demekki benim elimin testinde sayılar yüzdeler falan çok iyi çıktı 100 milyondan fazla ama morfoloji %1 doktor sayıdan dolayı önemli değil sayı çok iyi diyor ama işte gel gör ki kafa karıştırıyor.. evet benim 32.günüm bitmek üzere işte

Bu arada benim adet sancılarımda geçti bugün avm gezdim o kadar ayakta kaldım ona rağmen ağrı yok ama işte test sabah negatif çıkınca ümitlenmek istemediğim için umursamamaya çalışıyorum

Evet canım başladım valla bende öyle yapmaya çalışıyorum diyecek başka soz yok arkadaşım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Evet canım başladım valla bende öyle yapmaya çalışıyorum diyecek başka soz yok arkadaşım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

İyi yapmışsın gerçekten bende ismek kurslarına bakıyorum ama hiç biri kafama yatmıyor hiç benlik değil öyle pastaydı dikiş nakıştı falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…