Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen iğne olmadın di mi canım sadece femara kullanıyorsun

Yumurtalamadan sonra herkes 14 15. Gün gibi adet oluyor canımcım senin de 31. Günün bugün acaba diyorummmm

Sabah ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi öyle çok koyu çıkmadı bende normal test yapmadım onu öyle görünce gerçi geçen ay ovulasyon bariz pozitifti ama bebiş yoktu ay bilmiyorum kendi bedenime akıl sır erdiremiyorum artık

Eskilerden tabiiki var ama şuan aktif olanlar yani bizler klomenden sonuç alamayıp hala femaraye devam edenleriz hoş geldin
hoş bulduk canım bende bu ay klomen progestan filan kullandım 4 yumurtamda oluştu ama sonuç maalesef negatif famera dahamı güçlü canım

Normalde geç adet olduğun için bilemedim ben de canım sabredebilirsen haftasonuna kadar bekle istersen. Bir de doktorunla çatlatma iğnesini konuşsan mı acaba ne diyor bu konuda? En azından gününü biliyorsun daha az stresli oluyor planlı olduğundan. Öteki türlü ovu testleri, 2 güne bir ilişki mi yoksa hergün mü derken ben baya sıkılıyorum ya

Söyledim geçen ay 20 mm yumurtan zaten kendi kendine çatlar bu dedi ısrarla vermiyor yani.. evet adetlerim geç oluyor ama bu ilaç iyi gelmişti ya hatırlarsan ilk ay adet olduğuma üzülememiştim bile 29 günde oldum diye sevinmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…