Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Sağlıkla seninle olsun meleğin inşallah canımmm benim yaa :) sen test yaptım negatif geldi demiştin ne saman öğrendin peki benim hala regl gelmedi de
Ben erken gebelik testi yaptım negatif geldi. O yüzden umudu kestim ağrılı bir şekilde kanama başladı pihtili olunca şüphelendim doktor adet tarihin dedi önce. Kanamanın 2. Günü tekrar deneyeceğim diye hormon verdim sağlık ocağında prolaktin mi ne yüksek çıktı süt hormonuymus hemen hgc istedi doktor ve progestan başla dedi. Hgc 30 çıktı. Pihtidan şüphelenip Hormon vermesem adet sanacaktim. Yani idrar negatif ciksada umut varmış. 2 gün sonra tekrar test verdim 38 çıktı. Şimdi sabah tekrar test vereceğim yazarım yine değer artışı az olduğu için doktor düşük muhtemel dedi bakalım. İdrar testine güvenip üzülmeyin benim gibi.

Bu arada kanamam da progestandan sonra durdu umutlandim çok belkide yerlesme kanamasını ben fazla gördüm diye sabah belli olacak artık.
İnşallah güzel haberler alırsın , bilmiyorum ben adet günü kaset test yaptım negatifti ama çatlama üzerinden 14 gün geçmişti artık öyle olunca bıraktım progesteronu 3gün oldu gelen giden yok bekliyorum hala regli kan veremedim tahlil tatildeyim

Belki geç döllenmedir. 3 gün mü geçti? Pcos var mıydı sende canım unuttum

Sen yinede bırakma ben kanamaya rağmen bırakmadım bugün değerim 76 çıktı çok şükür tutunuyor bugünde güzel haber aldık 2 gün sonrada düzenli artık olursa tamam diyor doktor

Sen yinede bırakma ben kanamaya rağmen bırakmadım bugün değerim 76 çıktı çok şükür tutunuyor bugünde güzel haber aldık 2 gün sonrada düzenli artık olursa tamam diyor doktor
sağlıkla ilerlesin inşallah canım hangi gün iğne olmuştun kacıncı gün pozitifi gördün

Arkadaşlar ben elendim size başarılar kanamam geldi nasip diğer aylara inşallah venüscüm inşallah güzelce kalbine göre sağlıkla tutunsun meleğin sana bize de dua ettt

Arkadaşlar ben elendim size başarılar kanamam geldi nasip diğer aylara inşallah venüscüm inşallah güzelce kalbine göre sağlıkla tutunsun meleğin sana bize de dua ettt
Galiba ben de elendim sabahtan hafif pembe akıntı başladı yerleşme diye ümitlendim ama şimdi kahverengi akıntı geldi devamı da adet zaten hem de adete daha 6 gün vardı bu ay da nasip değilmiş

Galiba ben de elendim sabahtan hafif pembe akıntı başladı yerleşme diye ümitlendim ama şimdi kahverengi akıntı geldi devamı da adet zaten hem de adete daha 6 gün vardı bu ay da nasip değilmiş
Kuzum daha zamanı var belki lekelenme olup biter ya bi takip et

Kuzum benim bildiğin regl geldi :) o sebeple önümüzdeki hafta sonu film çektireceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…