Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Vallahi bitsin artık 😁😁😁😁 pazartesi kan vericem 2 gün kala o zaman netleşir bende tatile giderim yani ona göre hareket edecez kardeşim bu bebelerde ne nazlı çıktı yaaaa😁😁😁
Ay valla ya. Hayatı ihtimaller üzerine yaşamak ne zor. Ağır kaldırırken çekiniyorum, alkol , ilaç tüketmiyorum ya varsa diye. Zor bacım 😂

Cumartesi yumurtalarım 22 ve 23 mm idi ama test silikti, bugün ovulasyon testim böyle çıktı, çatlayacaklar mı sizce?
Çatlıyorlar ise bile sanki büyük değil mi ya şu an 25-26 mm olmuşlardır en az herhalde

Eklentiler

• IMG_1082.jpeg
    IMG_1082.jpeg
    150,6 KB · Görüntüleme: 18
Hgc değerim 32 çıktı yarın tekrar test vereceğim progestan verdi doktor ama kanamam azda olsa devam ediyor bakalım süreç konuusnda haber veririm kizlar
Ay bir yandan sevindim bir yandan endişelendim inşallah meleğin sana tutunur canııımmm benim hayırlı haberler 🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Ay bir yandan sevindim bir yandan endişelendim inşallah meleğin sana tutunur canııımmm benim hayırlı haberler 🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Kizlar tekrar test veedim bugun 38.63 çıktı kanamam azaldı progestan işe yaradı galiba çok stres yaptım 2 gün sonra tekrar test yapılacak şimdi dua edin benim için lütfen 4 düşükten sonra evladima kavusayim

Kizlar tekrar test veedim bugun 38.63 çıktı kanamam azaldı progestan işe yaradı galiba çok stres yaptım 2 gün sonra tekrar test yapılacak şimdi dua edin benim için lütfen 4 düşükten sonra evladima kavusayim
Sağlıkla seninle olsun meleğin inşallah canımmm benim yaa :) sen test yaptım negatif geldi demiştin ne saman öğrendin peki benim hala regl gelmedi de

X