Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Yok pozitif çıkmıştı beta 2 günde 2 katı artmıyordu sonra kanama falan başladı dış gebelik tanısı kondu. Hiç korkulacak bi yan etkisi yok strese girmeyin normal iğne gibi ben bi yan etkisini görmedim hafif ağrı oluyor sadece
Merhaba mesajınızı gördümde sormak istedim beta değerleriniz nasıldı benimde sizin gibi şüpheli durumum var🙏🏻

Kizlar bugün test verdim tekrar değerim 83 e düştü doktor düşük başlıyor dedi. Çok heveslenmistim oysa 4 keredir değerlerim artiyordu ama bugün düştü geriye. Kanamayi bekleyecekmisim

Kizlar bugün test verdim tekrar değerim 83 e düştü doktor düşük başlıyor dedi. Çok heveslenmistim oysa 4 keredir değerlerim artiyordu ama bugün düştü geriye. Kanamayi bekleyecekmisim
Geçmiş olsun bitanem Allah tan Ümit kesilmez umarım hızlıca atlatırsın pes etmek yok

Ben bugün hsg çektirdim kızlar sol tüpte sıkıntı yok sağ tüpten geçerken yavaş geçiyor dedi doktor hafif yapışıkmış şükür açıldı her muayeneye gittiğimde sağda yumurta gelişiyordu benim o yapışıklık gidince biraz kafam rahatladı :)))

Sende durumlar ne canım :))
İyi bari canım tıkanıklık kalmamış. Sevindim :))
Benim regle kaldı 4. Yine test faciaları yaşıyorum. Artımed gölge verdi ama onu dikkate almıyorum. Oncomed yaptım biri bozuk çıktı diğeri de ilkten bi değişik çıktı bozuk herhalde dedim sonra 5 dk sonra silik çizgi çıkardı(sağdaki resim) 3. Defa yine oncomed yaptım ( ilk dakika silik çizgi çıkardı sonra kayboldu çizgi (soldaki resim) Erken gebeliklerde de ya hayal gördüğümü sandığım bi çizgi vardı ya da yoktu. Artık hiçbirşeyden emin değilim yarın yine test mesaim başlar 😂

Eklentiler

• IMG_1276.jpeg
    IMG_1276.jpeg
    203,2 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_1275.jpeg
    IMG_1275.jpeg
    228,1 KB · Görüntüleme: 12
Benim kaset test son 3 gün kalaya kadar hep pozitif vermişti sonra erken gebelik yapmıştım onda negatif çıkınca anlamıştım ben :/ neyse güzel haberler alırsın inşallah.. duphaston kullanıyorsan beklenen adette gelmiyor pek benim 3.gün gelmişti sen yine bat günü test yap canım

Benim kaset test son 3 gün kalaya kadar hep pozitif vermişti sonra erken gebelik yapmıştım onda negatif çıkınca anlamıştım ben :/ neyse güzel haberler alırsın inşallah.. duphaston kullanıyorsan beklenen adette gelmiyor pek benim 3.gün gelmişti sen yine bat günü test yap canım
Yarın yaparım yine test, her sabah yapiyorum ama alıskanlıktan yani bi beklentim yok. Yok duphaston kullanmiyorum canim femara kullanmistim bu ay bi tek. Ay boyunca göğüslerim çok ağrıdı ve şu an patlayacak gibiler. Ne olacaksa olsun şu ağrı bitsin ya :/

Yarın yaparım yine test, her sabah yapiyorum ama alıskanlıktan yani bi beklentim yok. Yok duphaston kullanmiyorum canim femara kullanmistim bu ay bi tek. Ay boyunca göğüslerim çok ağrıdı ve şu an patlayacak gibiler. Ne olacaksa olsun şu ağrı bitsin ya :/
duphaston kullanmıyorsan gogus ağrısı belırtı olabılır belkı ay hadi inşallah yaaaa

duphaston kullanmıyorsan gogus ağrısı belırtı olabılır belkı ay hadi inşallah yaaaa
Benim hep ağrır regl öncesi 1 hafta kala falan başlar bu ay sanırım femara sebebiyle adetim biter bitmez başladı ve şu an yürürken bile ağrıyorlar, mahvoldum ya :KK43:
yok bu ay bişey olduğunu sanmıyorum bugünkü testler de negatif bi umudum yok canım ya

X