Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Öyle. Ya birşey sorucam. Ovulasyon testi yumurta kaç mm iken koyulaşır acaba? Yumurtam 22 mm ve koyu çıkmadı. Bugün değerlendiririz ama boşa gitmesini istemiyorum
Aşkım ovulasyonın yumurtayla alakası yok çatlamayla alakası var LH hormonunu ölçer pik yaptığı gün 24-36 sa sonra öatlayacak demektir

Aşkım ovulasyonın yumurtayla alakası yok çatlamayla alakası var LH hormonunu ölçer pik yaptığı gün 24-36 sa sonra öatlayacak demektir
Yani mantıken bu yumurtanın 24-36 saat arasında çatlaması lazım 22 mm sol 23 mm sağ çünkü, yani şu aralar pik çıkmalı yoksa kiste döner diye korkuyorum ya ne zor işmiş . Gerçi 1 bardak çay içmiştim test öncesi silik çıktı . Aksam yine yapayım bari. Çatlar umarım

Aslında benim doktorum o ihtimali gözeterek iğne yaptırmamı istedi, o yumurtayı çatlatan LH hormonu zaten git gide büyümemesi adına , sen 2 saat öncesine kadar bir şey içme öyle bir yap canım belki yakındır Ovulasyon tam silik değilse

Yok valla ısrarla 2 doktor da iğne vermedi.. havuç yiyeyim bari. Akşam yine tekrarlicam

Bu iğne etkisi ne zaman bitecek artık ya 12gün oldu bugün 3 güne adet olucam ben öffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…