Farklı bir şehirde yaşamak

superisi97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
2
1
27
Merhabalar
Ben İstanbulda yaşıyorum aslen orduluyum ama istanbulda doğup büyüdüm nişanlımda Ordulu evlenince orduda yaşamak istiyor kesinlikle istanbulda yaşayamam diyor bunun nedeni ise annesi annesinin ondan başka kimsesi yok ona bu konuda hak veriyorum ama benim ailem orduya gitmeme pek razı değiller orada yapamayacağımı düşünüyorlar ben ısrar etsem gitmeme izin verirler ama bende korkuyorum ailemden hiç uzakta kalmadım bazen diyorum madem ailenden ayrılamıyorsun evlenme ozmn diye :) ama nişanlımı çok seviyorum.
Başka bir şehirde yaşayanlar bunun zorlukları nelerdir bilgi verebilir misiniz?

Ordu küçük yerdir güzel yerdir insanları da sıcakkanlı cabuk adapte olacağınız bi yer , eşimin annesi ordulu eşimin tüm çocukluğu orduda geçmiş, akrabalarına gidip geliriz orduya ben de orduda emekliligimi yasamak istiyorum şahsen ☺️

Ordu küçük yerdir güzel yerdir insanları da sıcakkanlı cabuk adapte olacağınız bi yer , eşimin annesi ordulu eşimin tüm çocukluğu orduda geçmiş, akrabalarına gidip geliriz orduya ben de orduda emekliligimi yasamak istiyorum şahsen ☺️
Teşekkür ederim böyle olumlu yanıtlar duyunca hevesim artıyo😊

İstanbul’da büyüdüğüm halde küçük bir şehire taşınınca çok kolay adapte olabildim. İstanbul beni çok yoruyordu. Özellikle de ulaşım konusunda. Ordu’ya gittiğinizde mutlaka sosyalleşin, kurslara gidin. Arkadaş edindikçe adapte olmak daha da kolay olur sizin için. Mutluluklar dilerim🌸

Bende ailemden farklı şehirde evliyim ama çok pişmanım bir il ne kadar güzel olsa da içinde annen olmadan bir hiç benim eşimde ailesini bırakamıyor bu kadar bağlı olanla çok sorunlar çıkıyor ailenizi dinleyin onlar gerçekten bizim goremediklerimizi görüyorlar keşke zamanında biri de bana soyleseydi bunlari

Canım sürekli kadınlar kulübünde gezerim ama bu konu başlığını gördüm ve sırf sana yorum yapabilmek için yeni üyelik açtım , asla böyle bir tercihte bulunma asla ben çok üzgünüm bu konu yüzünden, sanki diğer taraf aile seninkiler uzak akraba gibi davranıyorlar sen düşünmesen kimsenın aklına geldğğği yok önemsiz sandıgımız aslında o kadar ince detaylı bir durum ki sana anlatamam

X