Fal Sepeti Deneyimleri

Birkaç sayfa önce de konuşmuştuk yani gününde ise baya nokta atışı yapıyor sanırım, ben 1 kere kahve atmıştım çok yüzeyseldi sonra su attığımda daha detaylı bakmıştı,kahvesinde yazılar karmaşıktı ve çok az yorum vardı. Daha özenli olursa aslında hisli olduğunu söylemiştim kendisine :) görmediğim bişeyi yazamam demişti. Yani günü gününe değişiyor da burada çok şişirilen duygu, gül ve ahudan daha iyi bence en azından umut vaat edip insanları sürüklemiyor peşinden. Her yorumdan sonra da ben böyle gördüm ama fal diye de insanı frenliyor bilmiyorum bende anda bildiği çok şey olduğunu sonradan gördüm.

Birisi bir ara buraya “duygu sizi soyup soğana çevirir ta ki siz ayılana kadar” yazmıştı. Çok doğruymuş. Çünkü ben de anda bilemediğini görmüştüm.

Dedikler vadesiyle çıktı mı peki

Hep en çok bilenler gidiyor gibi hissediyorum. Zamanında yıldız tan diye bir yorumcu vardı onu keşke bulabilsem tek bilen oydu

evet bazı gelişmeler olduğu icin yazmak istedim. olay sonuçlandı. anı durumu hiç göremeyip beni aylarca oyalayan durumu bile çıkmayan sonucu zaten çıkmamış tüm yorumcular; falsepeti: ahu, polina moris, gül demir, nadide Hanzade, Elena günce, oylum genç, alaca Pera, melisa donukuk, karma tilki
astrocenter; ayşil kaya, kadir baran, Talha ilhan, idil öz, hülya akın, cudi arıcı, nilüfer Hanzade, nalan güngören, uzay kutlu, güneş aldabaran,sezgi Akbulut, Simon tor, sevgican sabri, Azra, medyum muzo, tanem su, Umay Akay, Zeyno yaprak, mira dalya, Asu ışık, arya sargın, ecem arman, telwe de sardunya, biryolunvar da mars, ve damla
bana geçmiş olsun. sorularınız olursa yanıtlayamam zira çok üzgünüm beni bağışlayın. iyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…