Fal Sepeti Deneyimleri

paylaşımın için teşekkürler kuzucum
en çok hangisini tavsiye edersin, ucretleri ne kadar ve ne falı baktirmistin
Vallahi ben de üç gün önce birine baktırmıştım ama kader çarkı diye Instagram üzerinden baktırdım sonra dedim ki yacaba ne kaybederim ki bir baktırayım dedim bana dedi ki çok sevdiğim bir çevrenden bir arkadaşın evlilık haberını alacaksın ve dün evlilik haberini aldım ailemden biri mide rahatsızlığı yaşayacak dedi dört gündür mide ağrısından geberiyordum bu kadar. Atışı yapmasına çok şaşırmıştım eşimin baş harfini vesaire bilmesı yani harf olarak bazı şeyleri çıkardı tarih olarak da bazı şeyleri verdi çoğu şeyi şu an hepsi gerçekleşti bana işte dedi ki 1bucuk n ay sonra hamile olacaksın ben de diyorum ki acaba adet bittikten sonra hani gebelik olduğu ortaya çıkıyor son adet gününden hesaplıyorlar bir aylık diyorlar ya o zaman acaba diyorum onla alakası olabilir mi yoksa bu ay bitince mi 1bucuk ay diyorum normalde ben de çok fazla inanmam böyle şeyler ama o kadına öylesine bir baktırayım dedim bilmiyorum ya çok ilginç de bu kadar her şeyi bilen birine denk gelmek şimdi buraya da denk geldim de böyle ama baktırmam fazla baktırmak da olayları değiştirebiliyormuş

Canım sen marsa baktırdın mı yada deryaya onlar olumlu mu konustu sana senın konunu hatırlıyorum
kuzum baktirdiklarimin arasindan bana en net enes ipuclari vermis bi vadesi cikti,enese ek olarak imren umayin dedigi bir kac sey yasandi orta sekerli diyelim. hale,samantha,cisem bir kac kisi daha vardi baktirdigim bunlar olumsuz hep fos cikti

Gül Demir, Nadide Hanzade, Alaca Pera, Çisem Deva, Işılay Can ve baktırdığım bir kaç kişi daha tamamen yanıldı. Çok emin konuştular ama gerçekleri bir şekilde ögrendim. Hikaye anlatmışlar. Karma Tilki, Bir yolun var Falcı Mars beni uyarmıştı gerçekler hakkında. Çok daha düşük ücretli bazı yorumculardan da uyarı almıştım ama isimlerini hatırlamıyorum. Çünkü genelde yorumları silerim.

Gül Demir, Nadide Hanzade, Alaca Pera, Çisem Deva, Işılay Can ve baktırdığım bir kaç kişi daha tamamen yanıldı. Çok emin konuştular ama gerçekleri bir şekilde ögrendim. Hikaye anlatmışlar. Karma Tilki, Bir yolun var Falcı Mars beni uyarmıştı gerçekler hakkında. Çok daha düşük ücretli bazı yorumculardan da uyarı almıştım ama isimlerini hatırlamıyorum. Çünkü genelde yorumları silerim.
mars atese baktirdiniz mi?

Bir yolun var falcı mars olumlu mu konuşuyor hep.bana olumlu konuştu merak ettim size olumsuz muydu

Mars Ateş'ten yorum almak istedim ama ad-soyad bilgisi istediği için falı geri çektim.
Karma Tilki tarot baktırdım.
Bir yolun var Falcı Mars bana olumsuz baktı. Onun dediği şekilde olumsuz oldu. Bu arada unutmuşum Duygu Aura, Elena Günce ve Melisa Donukuk da hiçbir şey bilemedi.

X